فرمانده سپاه ناحیه دهدشت از برگزاری یادواره شهدای فرهنگی کهگیلویه در هفته بسیج خبر داد.

سرهنگ سید خداداد پاکزادمقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه با تبریک آغاز هفته بسیج اظهار داشت: هفته بسیج فصل درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت پیوند میان عاشورا و بسیج را میمون خواند و افزود: فرهنگ بسیج فرهنگ والا و عاشورایی است و بسیجیان ما رسم وفاداری را از عاشورای حسینی درس گرفتند.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیج همواره بر پیمان وفاداری خود مانده و درخت تنومند انقلاب را آبیاری می‌کند.

پاکزادمقدم در تشریح برنامه‌های نخستین روز از هفته بسیج، غبارروبی گلزار در پاسداشت حرمت شهیدان و سرکشی از خانواده‌های شهدا را از برنامه‌های این روز عنوان و خاطرنشان کرد: در هفته بسیج برنامه‌های متنوعی در پاسداشت ایثارگری هشت سال دفاع مقدس تدارک دیده شده است.

وی هفته بسیج را فرصتی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حرمت برای ایثارگران دانست و گفت: بسیجیان به عنوان سربازان ولایت همان ‌طوری‌ که در جنگ دفاع آگاهانه و هوشیارانه داشتند بعد از آن نیز با بصیرت و هوشیاری لازم از ولایت محافظت خواهند کرد.

پاکزادمقدم برگزاری یادواره شهدای فرهنگی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج برشمرد و ابراز داشت: این یادواره روز پنج شنبه مصادف با ۱۷ محرم در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه دهدشت برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت شهدا را نمونه‌ای از معلمان واقعی دانست و افزود: شهدای گرانقدر درس عشق ،فداکاری، گذشت،ایثار و دوری جستن از تعلقات دنیوی را به منصه ظهور رساندند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ل۲۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس