مسئول امور داوطلبان کهگیلویه از برگزاری طرح حمایت ماندگار در کهگیلویه خبر داد.

سیدمحمود رزمجو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چرام از برگزاری طرح حمایت ماندگار در کهگیلویه خبر داد.

مسئول امور داوطلبان کهگیلویه، اظهار کرد: برنامه حمایت ماندگار( اهدای خون سالم) به مناسبت اربعین حسینی در جهت ارتقای سلامت جامعه با اهدای مستمر و تامین نیاز بیماران و مصدومین و آگاه سازی در خصوص فواید سلامتی اهدای خون برای فرد اهدا کننده حوزه داوطلبان این شهرستان با حضور ۱۱ نفر از اعضای داوطلبان برگزار شد.

وی در ادامه با اشاره به طرح حمایت ماندگار، اضافه کرد: برنامه حمایت ماندگار در راستای ارتقای سلامت جامعه و اهدای مستمر و تامین نیاز بیماران با هماهنگی اعضا و داوطلبان جهت اهدای خون در زمان فراخوان‌های خاص اجرا می‌شود.

این مسئول به تشریح اهداف این طرح پرداخت و عنوان داشت: ارتقای سلامت جامعه با اهداف مستمر و تامین نیاز بیماران و مصدومین، ترویج اهدای خون به عنوان فعالیت زندگی‌بخش و آگاه سازی در خصوص فواید سلامتی اهدای خون برای فرد اهدا کننده از جمله اهداف طرح حمایت ماندگار است.

رزمجو هماهنگی و تعامل با سازمان انتقال خون، فراخوان عمومی اعضا و داوطلبان، اطلاع‌رسانی و تبلیغات مناسب و گسترده، تهیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز طرح مانند ایاب و ذهاب را از مراحل و شیوه‌های اجرای طرح حمایت ماندگار ذکر کرد و گفت: حرکت ملی اهدای خون توسط اعضا و داوطلبان با کاور عضویت سازمان از دیگر مراحل اجرای این طرح است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ق۲۰

منبع : فارس نیوز