رمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه به حضور تیپ ۴۸ فتح در رژه ی هفته دفاع مقدس در سال گذشته، گفت: امسال رژه خودرویی با حضور مسؤولان شهرستان برگزار خواهد شد.

یاسوج ۲۴: سعید پیش از ظهر امروز گفت: با توجه به تقارن ایام ماه محرم، هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال متفاوت برگزار می‌شود.

تصریح کرد: به منظور آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت زنگ مقاومت در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس در یکی از مدارس به صورت نمادین نواخته خواهد شد.

وی، با اشاره به همزمانی این هفته با ایام ماه محرم، گفت: محافل انس با قرآن و اجرای تعزیه از جمله ویژه برنامه‌های متناسب با این ایام است.

برومندزاده بیان کرد: تجدید بیعت با شهیدان، رژه خودرویی، سرکشی از خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، اجرای ، برگزاری ‌ها و اعزام تیم‌های تخصصی پزشکی به از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

وی با اشاره به حضور تیپ ۴۸ فتح در رژه ی هفته دفاع مقدس در سال گذشته، گفت: امسال رژه خودرویی با حضور مسؤولان شهرستان برگزار خواهد شد.

این مسؤول، خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی هفته دفاع مقدس به ریاست فرماندار برگزار و برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم با دستگاه‌های اجرایی انجام شد.

برومندزاده، گفت:طی هفته دفاع مقدس ۵۹ مورد برنامه در قالب ۳۵ عنوان در دهدشت و بخش‌های تابعه شهرستان برگزار می‌شود./