رضا خردمند ابراز داشت: دوره مقدماتی روزنامه نگاری با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حدود ۳۰ نفر از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان به صورت رایگان در حال برگزاری است.

یاسوج ۲۴: رضا خردمند ابراز داشت: مقدماتی روزنامه نگاری با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حدود ۳۰ نفر از خبرنگاران عضو خانه استان به صورت رایگان در حال برگزاری است.

معاون مطبوعاتی اداره ارشاد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این دوره ۵ مبحث «شیوه نگارشی فارسی در مطبوعات، اصول ، تکنیک‌ های مصاحبه، اصول گزارش نویسی و خبرنویسی» به خبرنگاران آموزش داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در هفته پنجم و آخر این دوره پنج شنبه ۲۸ دی ماه کارگاه عملی روزنامه نگاری با محوریت «خبرنویسی» با حضور استاد اسماعیلی از اساتید شناخته شده علم روزنامه نگاری ایران برگزار می‌شود افزود: این کارگاه از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۸:۳۰ در سالن سینما تک فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود و حضور در آن برای دبیران خبر، خبرنگران و سردبیران مفید است.

خردمند عنوان کرد: پس از اتمام این دوره و برگزاری آزمون خبرنگارانی که حد نصاب نمره علمی را کسب کردند می‌توانند در دروه حرفه‌ای روزنامه نگاری شرکت کنند./تسنیم