علاوه بر این که به ۳ مقاله برتر جوایز نفیسی از جمله هدایای نقدی (نفر اول۵میلیون ریال،نفر دوم۳میلیون ریال و نفرسوم۲میلیون ریال)اهدا خواهد شد و چکیده آن در همایش مذکور درحضور باشکوه نخبگان و فرهیختگان ایل بهمئی قرائت خواهد شد .

سایت مردم استان (ک و ب)؛دبیر دبیرخانه دائمی همایش عمران و توسعه منطقه ای شهرستان از اولین همایش دانشجویان و اساتید سراسر کشور در بهمن ماه خبر داد.

گفت: دراین همایش که در ادامه همایش های دبیر خانه ی دائمی عمران وتوسعه منطقه ای است با دعوت از همه دانشجویان و اساتید بهمئی در دانشگاه های مختلف کشور برای بررسی ظرفیت های بومی و شکوفا کردن آنها و بررسی چالش ها و فرصت های موجود در بخش های مختلف توسعه ای شهرستان بحث و تبادل نظر خواهد شد.
وی افزود: در این همایش از سرمایه گذاران و کار آفرینان کشوری جهت ارزیابی و شناخت ظرفیت های سرمایه گذاری در شهرستان دعوت شده است تا با شنیدن چکیده مقالات علمی و کاربردی دانشجویان و اساتید در بخش هایی که در ذیل خواهد آمد و ایراد سخنرانی در مسیر فعال کردن شاخص های توسعه ای در شهرستان گام بردارند.
 دارش  ادامه داد : در نخستین همایش فروردین ماه سال ۹۱که با حضور باشکوه مدعوین انجام شد بسیاری از هم استانی های عزیز از این که برای حضور اطلاع نداشتند اظهار نگرانی نموده اند اما این اطلاعیه از هم اکنون یک دعوت نامه عمومی از همه عزیزان دانشجو و دانشگاهیان بهمئی سراسر کشور می باشد.
 
دبیر دبیرخانه دائمی همایش عمران و توسعه منطقه ای شهرستان بهمئی  از خوانندگان این مطلب خواست تا خود نیز در صورت امکان از دوستان دانشجو و اساتید محترم جهت شرکت در این همایش بزرگ دعوت به عمل آورند.
وی تاکید کرد به غیر از سرمایه گذاران و مسئولین کشوری و استانی تنها کسانی می توانند به ایراد سخن بپردازند که در بخش های زیر حداکثرتا ۲۹ ام دی ماه مقالات خود را به دبیرخانه دائمی همایش ارسال نمایند و یا به این آدرس ایمیل کنند k.8137@yahoo.com
شرایط و ضوابط نگارش مقلات جهت داوری :
مقالات باید به صورت PDF و حداقل در۱۵ صفحه A4 باشند، همچنین هر نفر میتواند در ۲ بخش شرکت کند، مقالات باید کاربردی و همراه با ارائه راه حل و راهکار عملی در بخش های اعلان شده باشد. به عنوان مثال اگر شخصی در بخش کشاورزی بخواهد مقاله بنویسد و مثلا ظرفیت های دشت ممبیی یا کت را بررسی کند باید فرصت ها و چالش های موجود در این بخش از شهرستان را عنوان و راه حل های برون رفت از وضع موجود را بیان نماید گفتنی است همه ی هم استانی های محترم میتوانند در بخش ارسال مقالات شرکت کنند.
وی در پایان گفت: علاوه بر این که به ۳ مقاله برتر جوایز نفیسی از جمله هدایای نقدی (نفر اول۵میلیون ریال،نفر دوم۳میلیون ریال و نفرسوم۲میلیون ریال)اهدا خواهد شد و چکیده آن در همایش مذکور درحضور باشکوه نخبگان و فرهیختگان ایل بهمئی قرائت خواهد شد وهمه مقالت ارسال شده در کتابچه ی دبیرخانه چاپ و برای علاقه مندان ارسال میشود.بنابراین تقاضا دارم دانشجویان و اساتید بهمئی که ظرفیت عظیمی برای رشد وتوسعه شهرستان هستند حتما با ارسال مقالات خود گامی اساسی و ماندگار بردارند و در این مسیر یاری گر ما باشند.
محورهای ارسال مقالات:
۱-نقش نیروی انسانی به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه در فرهنگ کارآفرینی در شهرستان بهمئی
۲-نقش مدیریت بومی در توسعه شهرستان بهمئی
۳-قومیت گرایی و نقش آن در عدم توسعه و پیشرفت شهرستان بهمئی
۴-موانع توسعه در شهرستان بهمئی و راه حل های برداشتن این موانع
۵-فرصت ها و چالش ها در بخش کشاورزی شهرستان بهمئی
۶-فولاد و قابلیت های اجرای آن در شهرستان بهمئی
۷-توریسم و توسعه شهرستان بهمئی
۸-خرده فرهنگ ها و نقش آنها درتقویت یا تخریب خودباوری و پیشرفت شهرستان بهمئی
۹-صنعت نفت و توسعه شهرستان بهمئی
*** آدرس ارسال مقالات: شهرستان بهمئی –شهر - خیابان مولوی-تقاطع دبرستان کار و دانش رضوان(سمیه قدیم) -دفتر دبیرخانه دائمی همایش عمران و توسعه شهرستان بهمئی طبقه دوم…یا به این آدرس ایمیل فرمایید:K.8137@yahoo.com