به گزارش یاسوج ۲۴، همزمان با چهارمین سالگرد رحلت آیت الله العظمی ملک حسینی(ره) گرافیک “” در برگزار شد.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد صبح دوشنبه به خبرنگاران گفت: همزمان با چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت آیت الله العظمی سید کرامت الله  ملک حسینی نماینده فقید ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، ورکشاپ گرافیک تحت عنوان «سرو سایه فکن» با محوریت شخصیت علمی و دینی آن فقیه مجاهد در یاسوج برگزار شد.
بیان کرد: در این ورکشاپ تعداد ۳۰ تن از هنرمندان و هنرجویان تجسمی در دو بخش «لوگو» و «پوستر» شرکت داشتند و به خلق آثار هنری خود پرداختند.
وی افزود: از این آثار تعداد ۲۰ اثر برگزیده در نمایشگاهی با همین عنوان و همزمان با سالگرد رحلت ایشان در محل مصلی یاسوج در معرض دید عموم قرار می گیرد.
اسلامی اظهار کرد: این نمایشگاه عصر چهارشنبه با حضورحضرت آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور و حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده فعلی ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان و سایر مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.
   حضرت آیت الله العظمی سید کرامت الله ملک حسینی نماینده فقید مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان از شاگردان حضرت امام خمینی (ره) و آیت الله بروجردی و از مبارزین انقلاب اسلامی بعد از طی یک دوره بیماری در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۱ در شیراز به دیار باقی شتافت.

ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی ورکشاپ ملک حسینی