رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه‌های بهاره در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، داریوش دیودیده صبح امروز در جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه‌های عرضه کالا اظهار کرد: نمایشگاه بهاره عرضه کالا در سطح و با محوریت اتاق اصناف مرکز و شهرستان‌ها در اسفند‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان این‌که یکی از مسائل مهم در جهت تنظیم بازار ایام پایانی سال تأمین و توزیع کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب است، افزود: این مهم در قالب برگزاری نمایشگاه‌های بهاره عرضه مستقیم کالا در ایام پایانی سال محقق می‌شود.

دیودیده عنوان کرد: نمایشگاه‌های بهاره عرضه کالا با محوریت اتاق اصناف، نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و همکاری دستگاه‌های مرتبط در شهرهای یاسوج، و برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت فراهم شدن شرایط  و اعلام آمادگی در دیگر شهرهای استان همچون چرام، دنا و باشت نمایشگاه‌های بهاره برپا می‌شود.

دیودیده گفت: به منوال سال‌های گذشته در شهرهایی که امکان برگزاری نمایشگاه وجود ندارد فروشگاه‌های عرضه فوق‌ا‌لعاده تا سطح دهستان‌ها، خدمات و کالاهای مورد نیاز را عرضه خواهد کرد.

این مسئول گفت: در این نمایشگاه‌ها کالاهای اساسی تنظیم بازار، مواد غذایی و پروتئینی، لبنی، کیف و کفش، پوشاک، خواروبار و سایر اقلام مرتبط با ایام پایان سال عرضه می‌شود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت ، از صدور مجوز برای برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم امسال به نام اتاق اصناف خبر داد و افزود: عرضه مستقیم به محوریت اتاق اصناف مرکز و شهرستان‌ها خواهد بود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه در تمامی شهرستان‌ها در اسفند و به مدت ۱۰ روز در دستور کار است.

دیودیده خاطرنشان کرد: در نمایشگاه‌های استان تنها کالاهای داخلی عرضه خواهد شد و از عرضه هر نوع کالای خارجی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌های بهاره عرضه کالا امسال با شیوه‌ای متفاوت و در سطح قابل قبول و با کیفیت برگزار خواهد شد و تمام تلاش مجریان امر نیز فراهم ساختن رضایت هم‌استانی‌ها است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۳۰

منبع : فارس نیوز