رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از توزیع بیش از یک هزار و ۲۰۰ جلد کتاب در کانون های فرهنگی مساجد و همچنین برپایی نمایشگاه بزرگ هنرهای تجسمی در گچساران خبر داد

 سید زمان علی پور  در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی  ، دهه فجر را مظهر قدرت اسلام و توانمندی ملت ایران برشمرد و اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرد که اسلام قادر است ملتی را به حرکت در آورد تا رژیمی که تمام قدرت های شیطانی شرق و غرب حامی او بودند را بر اندازد.
وی افزود:دهه ی انقلاب در حقیقت دهه تحقق وعده الهی ، نماد بندگی در برابر خداوندو فصل مبارزه با استکبار جهانی ست.
رییس اسلامی، تصریح کرد:بزرگترین رمز پیروزی و شکست‌ناپذیری ملت ایران در تمامی عرصه ها، اعتقاد به ولایت فقیه و پایبندی به ارزشهای انقلاب است.
علیپور در ادامه به تبیین نقش انقلاب در بیداری اسلامی بسیاری از کشورها، اشاره کردو یادآور شد:بعد از گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به لطف الهی آثار و برکات انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان قابل مشاهده است.
مسئول کمیته ی فرهنگی ستاد دهه فجر گچساران ،گفت: پاسداشت از انقلاب اسلامی ،دشمنان را مایوس می کند و ملت ایران برای دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی در طول این سال‌ها شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده اند.
در ادامه رییس اداره فرهنگ و اسلامی گچساران به ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر، اشاره کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب، شب شعر خاطره انقلاب، اجرای نقاشی در گلزار شهداء، اهدای کتاب و محصولات فرهنگی و افتتاح کتابخانه های باز از برنامه های اداره فرهنگ و اسلامی گچساران در دهه فجر است.
علیپور ادامه داد: برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی، توزیع بیش از یک هزار و ۲۰۰ جلد کتاب در کانون های فرهنگی و هنری مساجد و تجلیل از موسسات برتر قرآنی از دیگر برنامه های دهه فجر در گچساران است.
وی افزود:نمایشگاه هنرهای تجسمی در نخستین روز از دهه ی فجر در محل نگارخانه ی شهید سجده ای اسلامی گچساران بر پا می گردد.
مسئول کمیته فرهنگی ستاد دهه فجرگچساران ،ادامه داد: جشن های مختلف و متنوع دیگری نیز درطول ایام  دهه فجر در کانون های فرهنگی و هنری مساجد این شهرستان برگزار می گردد.
علیپور تصریح کرد:در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این ایام خجسته، تمام تلاش را بر تقویت برنامه ها و اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار خواهیم گرفت.

منبع : سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی