فرماندهی نیروی انتظامی چرام برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان را تشریح کرد.

داریوش جابرانصاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چرام با اشاره به برگزاری هفته ناجا از سیزدهم تا نوزدهم مهرماه گفت: در اولین روز هفته ناجا برنامه صبحگاه مشترک با حضور اعضای شورای اداری و شورای تامین چرام برگزار شد.

وی عنوان کرد: در این هفته از خانواده معظم شهدا در شهرستان چرام نیز تجلیل خواهد شد.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان چرام برگزاری نمایشگاه یادواره شهدا، تجلیل از کارکنان ساعی و بازنشسته نیروی انتظامی، تجلیل از کارکنان و حافظان محجبه و … را از جمله برنامه‌های هفته نیروی انتظامی دانست و ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی، توزیع لوح فشرده و بروشور در سطح شهر، حضور مسئولان انتظامی در مدارس، محلات و مساجد جهت مشاوره با مردم از جمله برنامه‌هایی است که در این هفته در نظر گرفته شده است.

اجرای مسابقات ورزشی، کوهنوردی، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهر و اجرای مانور شهری موتورسوران قانونمند از دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی است که توسط داریوش جابرانصاری تشریح شد.

این مسئول با بیان این‌که شعار امسال هفته نیروی انتظامی، اقتدار پلیس در سایه مردمداری و قانونمداری و روزآمدی است، به تشریح اهداف برنامه‌های هفته ناجا پرداخت و خاطرنشان کرد: بخشی از امنیت شهر به خود مردم برمی‌گردد که ما از مردم شهرستان انتظار داریم تعامل خود را با نیروی انتظامی حفظ کرده و به گونه‌ای نباشد که نیروی انتظامی را در مقابل خود ببینند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/م۲۰

منبع : خبرگزاری فارس