یاسوج – ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآوده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بدهکاری بیش از ۱۲۰ میلیارد ریالی دلیل اصلی در قطع پنج جایگاه سی ان جی در یاسوج است.

اسدالله طاهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:ازهفت جایگاه گاز در یلاسوج وبلهزار پنج مورد ازآنها دردو روزگذشته به دلیل بدهی به شرکت گاز استان تعطیل شده اند.

وی میزان بدهی جایگاه داران سی ان جی در استان را افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیش از ۶۰درصد این میزان بدهی مربوط به جایگاه های سی ان جی متعلق به شهرداری یاسوج است.

مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد معضل بدهی جایگاه داران سی ان جی را مربوط به زمان استانداران سابق دانست و افزود: برغم جلسات متعدد و رایزنی های فراوان در سه تا چهارگذشته مبنی بر حل این معضل ولی تاکنون اقدام مناسبی در این راستا انجام نشده است.

وی اظهار کرد: تعطیلی جایگاه های سی ان جی در یاسوج هم اکنون موجی از نارضایتی عمومی و رانندگان را به وجود آورده و موجب نابسامانی و بی نظمی در ایستگاه های درون شهری یاسوج شده است.

طاهری تعداد جایگاه های سی. ان. جی فعال دراستان را افزون بر ۲۵ مورد ذکر کرد و یادآور شد: بیشترین میزان بدهی جایگاه داران در استان مربوط به شهرداری یاسوج، سی سخت، دوگنبدان، باشت و چرام است.

وی ابراز داشت: از آنجا که جایگاه داران سی.ان.جی گاز موجود را به صورت نقدی می فروشند موظفند بدهی خود بابت کارکرد این جایگاه ها را نیز به صورت نقدی و روزانه به شرکت گاز پرداخت کنند.

طاهری تاکید کرد: پرداخت نکردن میزان بدهی جایگاه داران سی. ان. جی در این استان موجب انسداد بخش عمده ای ازاعتبارات عمرانی امسال شرکت گاز شده است.

۶۷۱/۷۵۳۰

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا