تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته یک کشور، با سه گل میزبان خود بدر بندر کنگ را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، دقایقی پیش و از هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور «جام آزادگان» دیدار تیم‌های نفت و گاز و بدر بندر کنگ به میزبانی تیم گچسارانی به پایان رسید.

در این دیدار تیم نفت و گاز گچساران توانست با بازی قابل قبول تیم بندری بدر کنگ را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و با کسب ۲۵ امتیاز موقعیت خود را در بالای جدول گروه «ب» لیگ دسته یک کشور حفظ کند.

نفت و گاز گچساران در همان دقایق نخست این دیدار توسط پیمان رنجبر و در دقیقه یک، نخستین گل خود را وارد دروازه حریف بندری کرد.

پیمان رنجبر در دقیقه ۱۹ دومین گل نفت و گاز گچساران را وارد دروازه بندری‌ها کرد، اما بدر بندر کنگ نیز در دقیقه ۲۵ نیمه نخست توسط عیسی آل‌کثیر و از روی نقطه پنالتی تک گل تیم خود را در این بازی به ثمر رساند.

با آغاز نیمه‌دوم دو تیم حملاتی را روی دروازه‌های هم ایجاد کردند؛ در یکی از این حملات نفتی‌های گچساران معتقد به خطای پنالتی بودند که داور این دیدار رأی به ادامه بازی داد.

سومین گل نفت و گاز گچساران و این دیدار نیز در دقیقه ۹۰ توسط علی کرمی به تور دروازه بدر بندر کنگ دوخته شد تا نفت و گاز گچساران این دیدار را با پیروزی سه بر یک به پایان برساند و در آخر هفته شانزدهم موقعیت خود را در بالای جدول گروه «ب» لیک دسته یک کشور حفظ کند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ل۲۰

 

منبع : فارس نیوز