خوشبختانه روحیه همگرایی و وحدت میان فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در تهران بسیار عالی است و انصافا وقتی یکی از این عزیزان مسئولیتی می گیرند گویا همه در آن شریک هستند و آن را از خود می دانند .

: معاون کهگیلویه و بویراحمدی سازمان اقتصادی کوثر تاکید کرد : همه ما بخصوص مدیران ملی هم استانی در مقابل این همه عواطف پاک هم استانی های خود مسئول هستیم و باید مراقب باشیم این عواطف جریحه دار نشود.

به گزارش “عصردنا ” از “تهران ” “غلامرضا ” که به همراه جمعی از هم استانی های خود برای تبریک مسئولیت مدیرعاملی نفت پاسارگاد به دیدار مهندس “محسن دلاویز” رفته بود در سخنانی ضمن تبریک این مسئولیت به وی گفت : در دولت جدید فرصت های خیلی خوبی بخصوص در بخش های اقتصادی برای نیروهای مستعد استان فراهم شده است که این موضوع می تواند در ارتقاء سایر فرزندان استان و توسعه کهگیلویه و بویراحمد بخوبی نقش ایفا نماید.

این مدیر ملی کهگیلویه وبویراحمدی خاطر نشان کرد : عواطف و محبت های هم استانی به ما دلگرمی است و باید خوشحال بود که آنچه رنگ نباخته عاطفه و مهربانی است و همه ما در مقابل آن مسئول هستیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات توسعه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران ملی هم استانی ، استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی افزود: همه باید از فرصت ایجاد شده برای توسعه استان و رفع محرومیت های تاریخی آن بهره گیریم .

معاون اقتصادی سازمان کوثر با تشریح توانمندی های فرزندان استان از ایجاد روحیه همگرایی میان آنها در تهران ابراز خرسندی کرد و ادامه داد : خوشبختانه روحیه همگرایی و وحدت میان فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در تهران بسیار عالی است و انصافا وقتی یکی از این عزیزان مسئولیتی می گیرند گویا همه در آن شریک هستند و آن را از خود می دانند .

مدیرکل کار و امور اجتماعی استان در دوران اصلاحات با اظهار تاسف از برخی رفتارهای ضد این رفتار همگرایی و همدلی کهگیلویه و بویراحمدی های مقیم تهران گفت : متاسفانه هرچه در تهران این همگرایی شدید است و جای خوشحالی و شعف بسیار دارد ولی این وضعیت در استان برعکس است و علیه همدیگر گزارش دروغ و کذب می دهند.

وی با تاکید بر اینکه فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در تهران به اوج نقطه و بلوغ فرهنگی رسیده اند افزود : بچه های استان در هر مسندی قرار گیرند چون دلسوز و توانمند هستند موفق می شوند و من و سایر مدیران هم استانی باید به نوبه خود تلاش کنیم تا مسیر رشد و پیشرفت آنها را فراهم کنیم .

پناه تصریح کرد : استعدادهای انسانی بسیاری در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که اگر شناسایی و مورد استفاده قرار گیرند می توانند در مصادر کلیدی کشور مفید واقع شوند.

معاون اقتصادی سازمان کوثر وابسته به بنیاد شهید و ایثارگران کشور با اشاره به تلاش های خود برای راه اندازی مجدد کارخانه آرد ، گلوکز و نشاسته یاسوج که به مجموعه اقتصادی کوثر وابسته است گفت : برای کارخانه آرد یاسوج تصمیم قطعی گرفته شده بود که تعطیل شود ولی با پیگیری های انجام شده و جلسات متعدد به لطف الهی تا ۱۰ روز آینده خط آرد آن و در آینده هم سایر بخش های گلوکز و نشاسته آن راه اندازی می شود.

 

منبع : عصردنا