معاون بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد از بازدید نماینده بویراحمد و دنا از دستاوردهای دو نخبه کهگیلویه و بویراحمدی در نمایشگاه بین‌المللی تهران بازدید کرد.

حسین فرخی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اظهار کرد: اکنون همه مسئولان استانی به خصوص نمایندگان مجلس برای پیگیری مشکلات نخبگان استانی همه توان خود را به کار بسته‌اند.

این مسئول افزود: نخبگان هم استانی در صورت حمایت از سوی مسئولان استانی در مجامع ملی و بین‌المللی استعداد درخشش را دارند.

معاون بنیاد نخبگان افزود: به همین منظور نماینده بویراحمد و دنا از دستاوردهای نخبگان هم استانی در نمایشگاه بین‌المللی تهران بازید کرد.

فرخی ادامه داد: نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه‌های آقایان بابک قبادی مخترع «دریچه ضد سرقت آب و منهول‌های فاضلاب» و علی‌صالح جعفری‌نژاد مخترع «سامانه کنترل از راه دور چراغ‌های راهنمایی» دو نفر از مخترعان استان که در بخش تجاری‌سازی جشنواره شرکت کرده بودند، از طرح‌های آنان بازدید کردند.

وی با بیان اینکه چنین اقداماتی از سوی مسئولان استانی و نمایندگان مردم در مجلس موجب دلگرمی نخبگان می‌شود، افزود: پی‌گیری مشکلات نخبگان و برآورده کردن نیازها و خواسته‌های به حق آنان در توسعه و پیشرفت استان نقش بسزایی دارد.

فرخی یادآور شد: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان کشوری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

انتهای پیام/۲۵۷۱/صا۲۰

منبع : فارس نیوز