پس از پایان انتخابات و اعلام عدل هاشمی به عنوان نماینده منتخب حوزه‌ی انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی وی به دیدار حاج می‌راحمد تقوی رفته و از رهنمودهای این عالم بزرگ منطقه تشکر و قدر دانی کرد.

به گزارش ، پس از پایان انتخابات و اعلام عدل هاشمی به عنوان نماینده منتخب حوزه‌ی انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی وی به حاج می‌راحمد تقوی رفته و از رهنمودهای این عالم بزرگ منطقه تشکر و قدر دانی کرد.

در این دیدار حاج میر احمد تقوی ضمن آرزوی توفیق برای عدل هاشمی گفت: سعی در رفع مشکلات مردم نماید چه کسانی که به شما رای داده‌اند و چه کسانی که رای نداده‌اند بلکه کسانی که به شما رای نداده‌اند بیشتر و نسبت به رفع نیازهای مردم تا جایی که قانون اجازه می‌دهد. امیدوارم که خدا به شما توفیق دهد و آنچه رضای خدا و رفاه مردم است انجام دهید و خواهش می‌کنم از مرز قانون تجاوز نکنید.

این قدرت و ثروت مردم است که در دست تو است و امیدوارم که مردم را در دید عینک چشمت ببینی و ملاحظه آن‌ها را بکنی.

عدل هاشمی‌پور نماینده منتخب حوزه‌ی هم در این دیدار گفت: ضمن حمد و سپاس خدا از شما هم تشکر می‌کنم و آموزه‌های دینی و شما به ما یاد داد که بدون توفیق الهی هیچ کاری صورت نمی‌گیرد و از شما می‌خواهم همواره مثل گذشته مرا کمک کنید که خدا به من توفیق دهد خدمتی انجام دهم بدون منت، بدون ریا و بدون غرور و بازهم جنابعالی به ما یاد دادید این سه عامل باعث نابودی عمل صالح می‌شود. دعا کنید از این سه صفت زشت پرهیز کنیم و بتوانیم خالصانه، عالمانه، صادقانه و مومنانه به مردم خدمت کنیم.

منتخب حوزه‌ی کهگیلویه بزرگ افزود: تا الان پس از خدای متعال، حمایت‌های معنوی جنابعالی بود که من را به اینجا رساند و هرگز از یاد و نام خدا غافل نشدم و از یاد و نام جنابعالی هم غافل نشدم و نمی‌شوم تا آخر عمر.

در آخر می‌راحمد تقوی نمایندگی مجلس را به بار شیشه‌ای تشبیه کرد که رساندن آن به مقصد بسیار سخت و حساس است.