یاسوج – ایرنا – امام جمعه موقت یاسوج به استقلال جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه هااشاره کرد و گفت: این کشور برای تحقق و رسیدن به آرمان های والای خود زیر بار ظلم دشمنان و کشورهای غربی نمی رود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سید علی صالح موسوی اعظم در خطبه های نماز جمعه یاسوج افزود: مردم آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود در تمامی عرصه ها توطئه های دشمنان و کشورهای معاند نظام را خنثی و راه را برای رسیدن به پیشرفت و تعالی هموار کرده اند.

وی به وقایع دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: پنجم بهمن ۵۷ بختیار نخست وزیر وقت دستور بسته شدن فرودگاه برای جلوگیری از ورود امام خمینی (ره) را صادر کرد اما خواست و مشیت الهی غافل بود.

موسوی اعظم هدف از قیام امام خمینی (ره) در برابر رژیم منحوس پهلوی را عمل به شریعت و دستورات مقدس اسلام عنوان کرد و افزود: مردم با حضور گسترده خود این انقلاب را به ثمر رساندند و رژیم شاهنشاهی را برای همیشه از صحنه محو کردند.

خطیب موقت یاسوج با بیان اینکه مردم باید در حکومت حضوری فعال و پرشور داشته باشند ابراز داشت: اوج حضور مردم همواره در جمهوری اسلامی متجلی می شود.

موسوی اعظم عنوان کرد:همراهی کشورهای عربی به ویژه عربستان با کشورهای غربی و پرداخت هزینه های هنگفت از سوی آنان موجب بی ثباتی در منطقه و کشتار مردم بی گناه در سوریه و عراق شده است.

وی افزود: بسیاری از مطالبی که در خطبه های نماز جمعه کشورهای عربی مطرح می شود برگرفته از مطالب دیکته شده کشورهای غربی است که در آنها هیچگونه سخنی از جنایت ها و ظلم های اسرائیل در فلسطین به میان نمی رود.

۶۷۱/۷۵۳۳

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا