بخشدار مرکزی لنده اظهار داشت: توجه به اقتصاد مقاومتی می‌تواند ما را به سمت توسعه و پیشرفت سوق دهد که در همین راستا حوزه کشاورزی فرصت مناسبی برای تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی بوده و بستر لازم برای سرمایه‌گذاری را فراهم کرده است.

یاسوج۲۴: عادل مرادی در جلسه ستاد کشت شهرستان لنده با اشاره به جایگاه در شهرستان اظهار داشت: اولویت اصلی ما در جهت و اشتغالزایی در شهرستان بخش کشاورزی بوده که در سال‌های اخیر اقدامات قابل توجهی در این حوزه صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: توجه به در ابعاد مختلف می‌تواند ما را به سمت توسعه و پیشرفت همه‌جانبه سوق دهد و در همین راستا حوزه کشاورزی فرصت مناسبی برای تحقق شعار سال و است و زمینه و بستر لازم را برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده است.

بخشدار مرکزی لنده خاطر نشان کرد: بهترین هنرنمایی جهاد کشاورزی طی سال‌های اخیر زیر کشت بردن دشت آبلش و راه‌اندازی ایستگاه پمپاژ آن بوده که توانسته رونق خوبی به کشاورزی شهرستان و اشتغالزایی آن بدهد.

مرادی به حضور بنیاد علوی در شهرستان لنده اشاره کرد و تصریح کرد: از ظرفیت بنیاد علوی در جهت توسعه کشاورزی و سرمایه‌گذاری در این حوزه باید استفاده کرد تا هم بتوانیم بستر محرومیت‌ زدایی در شهرستان را فراهم کنیم و هم به توسعه کشاورزی بپردازیم.

بخشدار مرکزی لنده افزود: با فرهنگ‌سازی می‌توان جایگاه بیمه محصولات کشاورزی را در میان کشاورزان بهبود بخشید./خبر فارسی