رئیس کمیته امداد باشت گفت: با اهدای قطعه زمینی توسط خیر نیکو‌کار باشتی، ایتام این شهرستان خانه‌دار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، حبیب‌الله باقر‌پور عصر امروز در دیدار با خیرین باشتی، اظهار کرد: قطعه زمینی به ابعاد ۲۵۰متر توسط خیر نیکو کار باشتی برای ساخت خانه ایتام شهرستان باشت به کمیته امداد این شهرستان اهدا شد.

رئیس کمیته امداد باشت افزود: این خیر پس از اهدای این زمین اعلام کرد در صورت دریافت تسهیلات با پذیرفتن اقساط، خود قادر به ساخت خانه ایتام و واگذار کردن آن به مسئولان ذیربط است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که شهرستان باشت خانه ایتام نداشته و این اقدام جهت ساخت مکانی برای ایتام قابل تحسین بوده و بیانگر سطح آگاهی و روح لطیف و دستگیری نیازمندان در جامعه است.

باقر‌پور ادامه داد: ضمن تقدیر و تشکر از این خیر نیکو کار که با این امر خداپسندانه خود به ما نشان داد که خیرین و مردم هنوز به فکر ایتام هستند و ما از این گونه طرح‌ها با آغوشی گرم استقبال خواهیم کرد و هر آنچه را در توان داشته باشیم انجام خواهیم داد.

وی همچنین از مسئولان خواست تسهیلاتی را برای چنین افرادی مهیا سازند تا بتوانند اقدامات سازنده و ارزشمندی را در راستای خدمت به نیازمندان انجام داده و سایرین را نیز به سوی این مشارکت‌های خداپسندانه سوق دهند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) باشت تصریح کرد: اگر چه تاکنون بیش از ۶۰ در صد از ایتام باشت دارای حامی هستند اما شهر باشت هنوز دارای ایتام زیادی بوده که نیازمند توجه و حمایت مسئولان و مردم است.

باقرپور در پایان ساخت خانه ایتام را گامی بلند برای خدمت به نیازمندان دانست و افزود: خیرین باشتی در طی چند ماه گذشته بالغ بر یک میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی با کمیته امداد داشته‌اند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ذ۳۰

منبع : فارس نیوز