یاسوج – ایرنا – مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولویت برگزاری جشن های ایام الله دهه فجر امسال در این استان با کانون های مساجد روستایی و عشایری است و بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرند.

حجت الاسلام رضا قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای برگزاری مراسم های دهه فجر امسال در باید از ابعاد مختلف ظرفیت های چشمگیر مساجد استفاده بهینه شود.

وی بیان کرد: رسالت اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برای گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب مهم و تعیین کننده است.

قاسمی اظهار کرد: برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد از سوی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان ضروری است.

وی عنوان کرد: در ایام الله دهه فجر امسال ۵۰۰ برنامه متنوع مذهبی، فرهنگی و هنری در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

قاسمی ابراز داشت: دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برنامه های متنوع مذهبی، فرهنگی و هنری برای ایام الله دهه فجر امسال در نقاط مختلف این استان پیش بینی کرده است.

وی افزود: از مهمترین برنامه های پیش بینی شده می توان به برگزاری مراسم جشن بزرگداشت انقلاب اسلامی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اشاره کرد.

قاسمی گفت: این مراسم در ۱۰ شب دهه فجر به طور ویژه در ۴۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد و اعتبار مورد نیاز برای اجرای آنها نیز از سوی دبیرخانه کانون های مساجد این استان تامین می شود.

وی بیان کرد: اعزام روحانیون و مبلغان دینی به روستاها و مناطق عشایری با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با موضوع انقلاب در مناطق عشایری، افتتاح کانون های فرهنگی و هنری مساجد تازه تاسیس در شهرستان های هشت گانه با حضور فرمانداران و مسوولان محلی و توزیع اقلام فرهنگی شامل سیستم صوتی و تجهیزات کتابخانه ای بین کانون های مساجد با حضور مسوولان استانی و شهرستانی از سایر برنامه های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد است.

۷۵۳۵/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا