معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به گفتمان انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی برای مدیریت جامعه بشری مطرح می‌کند که به اراده الهی و اراده مردم در آن توجه می‌شود.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، روز گذشته در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با شهدا، امام و انقلاب، به نقش مکتب در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مکتب اسلام و انقلاب اسلامی، امروز گفتمان جدیدی را برای مدیریت جامعه مطرح کرد و تحولات عظیمی را این ایدئولوژی بوجود آورد.
 

وی با اشاره به گفت: اسلام و انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی برای اداره جامعه بشری مطرح می کند که هم اراده الهی و هم اراده مردم در آن مورد توجه قرار گرفته است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این گفتمان تجلی حاکمیت الهی در رای مردم قرار دارد و هم مشروعیت الهی و هم مقبولیت الهی را شامل می شود که بستر را برای یک جامعه ایده آل بوجود آورده است.

محمدی فلسفه شکل گیری انقلاب اسلامی را تحقق نقش خلیفه الهی انسان دانست و گفت: امام خمینی (ره) این نقش را بخوبی ایفا کرد.

وی توان استفاده از بسیج عمومی را از جمله ویژگی های بارز امام دانست و گفت: اگر امروز تمام دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار دارند، به دلیل اتکا به بسیج عمومی مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار افزود: تا زمانی که گفتمان ما توحیدی است و به کرامت انسانی توجه می کنیم و معتقد به اصل برابری حاکمیت هستیم، این مبارزه وجود خواهد داشت.

محمدی خاطرنشان کرد: استراتژی اسلام مبتنی بر صلح و امنیت است و دین اسلام دین منادی این دو می باشد.
 

منبع : خبرگزاری دانشجو