مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر انحراف خودرویی در مسیر جاده یاسوج به بابامیدان بازوی راننده قطع شد.

محمدرضا قنبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در از حادثه‌ای دیگر در محور ـ بابامیدان خبر داد و گفت: در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه شب گذشته در جاده به بابامیدان در منطقه تنگ کناره یک خودروی وانت پیکان از جاده منحرف شد که این حادثه منجر به مصدوم شدن وی شد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ادامه داد: بر اثر انحراف خودرو از مسیر اصلی و برخورد با گاردریل راننده به شدت ضربه دید که منجر به قطع دست وی از ناحیه بازوی شد.

قنبری اذعان کرد: با اعلام این خبر اورژانس به محل حادثه اعزام شد و  تکنسین‌های اعزامی اورژانس جاده‌ای اقدامات اولیه درمانی و کنترل خونریزی و پانسمان نگهداری عضو قطع شده را در شرایط مناسب برای پیوند به بیمارستان شهید بهشتی انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مرکز فوریت‌های پزشکی در کمترین زمان ممکن به محل‌های حادثه حضور می‌یابد، گفت: امیدواریم با عملیات صورت گرفته، عمل پیوند عضو این هم استانی با موفقیت انجام گیرد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/غ۲۰

منبع : فارس نیوز