نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: امروز شیعه و در راس آن ایران اسلامی امروز درگیر یک جنگ فرهنگی و عقیدتی است و برای پیروزی در این جنگ باید با برنامه و به صورت منظم عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری عصر امروز در جمع اعضای تشکل پدران آسمانی با اشاره به نقش حساس خانواده شهدا و ایثارگران در تداوم آرمان‌های انقلاب اظهار داشت: جامعه امروز شیعه و در راس آن ایران اسلامی امروز درگیر یک جنگ فرهنگی و عقیدتی است و برای پیروزی در این جنگ باید با برنامه و به صورت منظم عمل کنیم.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه روشنگری‌های رهبر معظم انقلاب و پیروی از ولایت فقیه از چالش‌های بزرگ سربلند بیرون آمده است.

وی با اشاره به برخی تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: اگر نبود رهبری روشنگرانه و مدبرانه مقام معظم رهبری و حضور بصیرانه مردم در صحنه، نظام و انقلاب ما در فتنه‌های اخیر از بین می‌رفت ولی دیدیم که با حماسه ۹ دی و حضور حماسی مردم نقشه‌های آنان نقش برآب شد.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس با بیان این‌که فرزندان و خانواده شهدا رسالت بزرگی بر دوش دارند ابراز داشت: همه کسانی که به نوعی با شهدا در ارتباطند چه خانواده شهدا و چه همرزمان آنها باید قدر و منزلت خود را بدانند.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم پاسداشت مقام و منزلت خانواده شهدا عنوان کرد: ما به عنوان نماینده مردم وظیفه خود میدانیم که در همه حال پیگیر مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران باشیم.

بزرگواری در ادامه با مهم خواندن ترویج فرهنگ شهادت در بین اقشار مختلف جامعه خاطرنشان کرد: ایران اسلامی اگر امروز در مقابل دنیای زور و استبداد قد علم کرده به واسطه وجود روحیه شهادت‌طلبی و به برکت خون پاک شهیدان این دیار است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه باید فرزندان شهدا به عنوان وارثان انقلاب در جایگاه‌های بالای مدیریتی کشور قرار بگیرند، افزود: بیشتر کسانی که پست‌ها را به دست می‌گیرند میراث‌خواران هستند و وارثان انقلاب کمتر توانسته‌اند به پست‌ها برسند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۸/ط۳۰

منبع : خبرگزاری فارس