حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج اظهار داشت: رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف کاری کرد که حتی هم پیمانان وی نیز در این خصوص وی را در این کار تنها گذاشته اند.

یاسوج۲۴: حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به مناسبت‌ های مختلف هفته ابراز داشت: یکی از مناسبت‌ ها پیوند حوزه و دانشگاه است که بانی آن شهید آیت‌الله دکتر مفتح است.

امام جمعه موقت یاسوج در ادامه افزود: این شهید ارجمند برای ارتباط بین این دو بخش تلاش های زیادی کردند و به همراه شهید مطهری دو روحانی دانشمندی بودند که برای ایحاد پیوند میان حوزه و دانشگاه بسیار اثر گزار بودند.

 ایشان در ادامه به دیدار رهبر معظم انقلاب با کشتی‌گیری که با ورزشکار رژیم غاصب صهیونیستی رقابت نکرد اشاره کرد و افزود: عدم حضور ورزشکاران ما در مقابل حریفان صهیونیستی تبدیل به یک سنت شده است چرا که ما این رژیم غاصب را هیچ گاه به رسمیت نمی‌شناسیم.

خطیب موقت نماز جمعه یاسوج در ادامه اظهار داشت: رئیس‌جمهور در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف کاری کرد که حتی هم پیمانان وی نیز در این خصوص واکنش نشان دادند و وی را در این کار تنها گذاشتن تا این که مجبور شد ۶ ماه آن را به حالت تعلیق درآورد./خبرگزاری فارس