یاسوج ۲۴: حجت الإسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج امروز در خطبه ی اول نماز جمعه با اشاره به آیه ۱۹ گفت: هم پادشاه بود و هم پیامبر و از همین باب به خداوند گفت که خدایا به من نعمت ارزانی دار تا تو را سپاس گویم و عمل صالح انجام دهم تا مورد رضایت تو واقع گردد.

گزیده ی سخنرانی در خطبه دوم:

* آیت الله کاشانی از روحانیون دلسوز و غم خور این ملت بود که علیه رژیم طاغوت قیام کرده بود و حرکات ایشان در اذهان خواهد ماند.

* اول ماه ذی القعده ولادت حضرت فاطمه معصومه می باشد که تا ده روز بعد از آن یعنی ولادت امام رضا (ع) را دهه ی کرامت نامیدند و در این ایام به جشن و شادی بپردازید.

* در ایام آغاز هفته ی حج هستیم و این حرکت بزرگ اجتماعی و کنگره ی کم نظیر را باید قدر دانست و وای به حال مسلمانان که معنای حج را نفهمند.

* ۱۴ مرداد روز تألیف و تنفیذ حکم است که مهم ترین مسئله بعد از این انتخاب است و امیدواریم بهترین بعد از در این تعیین گردد و از انتخاب پیر و پاتال های فرصت سوز سیاسی دوری کنند.

* آمریکای جنایتکار دم از براندازی رژیم می زنند! زهی دریغ از ! بداند که مردم فهیم ما مثل همیشه در صحنه هستند و پا به پای از حیثیت نظام دفاع خواهند کرد.

* خدا شاهد است که آمریکا یک دقیقه نشد که دست از ملت عظیم ایران بردارد.

* علت اصلی اختلاف در موضوع این است که آمریکا ابتدا از سرمایه های هنگفتی را در جیب خود گذاشت و حالا می خواهد از قطر هم باج بگیرد که آنها نمی گذارند.

* تأمین اجتماعی خدمات شایسته ای را برای مردم انجام داد و باید تشکر کرد.