یاسوج ۲۴: امام جمعه یاسوج در خطبه‌های امروز این شهر به تلاش ۴۰ ساله برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اشاره کرد و اظهار داشت: آنها به خاطر دشمنی عمیق و دیرینه‌ای که با ملت ایران دارند با سرمایه گذاری‌ های کلان سعی در ضربه زدن به پیکره این نظام مقدس را دارند اما به لطف الهی، هوشیاری و بیداری ایران اسلامی توطئه‌ های آنان نقش برآب شد.

خطیب جمعه یاسوج در بخش دیگری از سخنانش به حوادث اخیر و ایجاد ناآرامی‌ های در برخی شهر‌ های کشور اشاره کرد وافزود: مثلث شوم امریکای جنایتکار، رژیم نامشروع و کودک کش صهیونیسم و نوکر و ارباب حلقه به گوش آن‌ ها در منطقه یعنی رژیم آل سعود بدتر از یهود پشت پرده این حوادث را صحنه گردانی می کردند اما ملت ایرانی همچون کوهی استوار و سدی مستحکم در برابر آن‌ ها ایستادند.

امام جمعه یاسوج توجه جدی مسئولان به تذکرات و فرمایشات مقام معظم رهبری در خدمت به مردم را ضروری دانست و تصریح کرد: مسئولان از یک طرف نباید به این بهانه مطالبات به حق مردم را فراموش کنند و از طرف دیگر نباید از دشمنی دشمنان این ملت غافل شوند.

حجه الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی گفت: نسل گذشته با انسجام بخشی و اتکا به خدا توانستند بساط حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را با وجود حمایت‌ های همه جانبه شرق و غرب از کشور برچینند به طوریکه شاه مجبور به فرار از این مملکت شد.

خطیب جمعه یاسوج با اشاره به ۲۷ دی ماه مصادف با سالروز شهادت شهید نواب صفوی و فدائیان اسلام خاطر نشان کرد: شهید نواب صفوی از ۱۷ سالگی حرکت و مبارزات انقلابی خودش را علیه رژیم شاهنشاهی در راستای اجرای احکام الهی و اسلامی در جامعه آغازکرد./صدا و سیما