امام جمعه بهمئی هنرمندان و اصحاب قلم ورسانه را افسران مقابله با جنگ نرم دشمن عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهمئی نشست صمیمی هنرمندان و خبرنگاران با امام جمعه شهرستان بهمئی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که در محل دفتر امام جمعه بهمئی برگزار شد رئیس اداره فرهنگ وارشاد داسلامی بهمئی با ارائه گزارشی از روند فعالیت های فرهنگی وهنری شهرستان از فعالیت بیش از ۱۰ انجمن فرهنگی وهنری فعال در این شهرستان خبر داد.

امین درخشان شهرستان بهمئی را سرشار از هنرمدان گمنام دانست وتصریح کرد در این شهرستان چهره های با استعداد هنری وجود دارد که باید همه آنها را شناسایی و تقویت کرد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهمئی تفاوت ملموس هنرمندان با سایر نخبگان جامعه  را در نداشتن توقعات مادی دانست و گفت: هنرمند فقط مسیر هموار ، زمینه فعالیت و امنیت کاری وبطور کلی فضای لطیف وامید بخش برای کار می خواهد و کمتر به مادیات توجه دارد هرچند این نباید دلیلی بر عدم توجه مسئولین به وضعیت اقتصادی هنرمندان باشد.

در ادامه این نشست صمیمی حجت الاسلام سیادت امام جمعه بهمئی هنرمندان وخبرنگاران را افسران مقابله با جنگ های فرهنگی دشمنان دانست وافزود: در بیشتر مواقع وظیفه شما هنرمندان وخبرنگاران از مسئولین حساس تر ومهم تر است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهمئی با اشاره  جایگاه هنرمندان از منظر قرآن گفت:هر پیغمبری برای حقانیت نبوت خود معجزه‌ای آورده که آن هم کار خارق‌العاده‌ای بود و هر کسی قادر به آوردن آن نبود چرا که معجزه هنری از سرچشمه لایزال الهی است.

 امام جمعه بهمئی از هنرمندان خواست جهت دهی کار خود را به سمت هنر دینی سوق دهند همانطوریکه هنرمندان متعهد بهمئی ین چنین هستند در زمینه هنر دینی کارهای خوبی انجام می دهند.

 

منبع : سایت اداره فرهنگ و اسلامی کهگیلویه و بویراحمد