مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد جمایت از بانوان ورزشکار و قهرمانان ملی پوش در این حوزه جزو اولویت‌هایمان است و هیئت‌ های ورزشی استانی و شهرستانی در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

یاسوج ۲۴: سید محمد تقی علوی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: با پیگیری های به عمل آمده ۳۰ درصد از اعتبارات ورزشی استان به اختصاص می یابد.

این مسئول تاکید کرد جمایت از بانوان ورزشکار و قهرمانان ملی پوش در این حوزه جزو اولویت‌هایمان است و هیئت‌های ورزشی استانی و شهرستانی نسبت به دیده شدن سهم ورزش بانوان حساسیت لازم را داشته باشند و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

علوی از افزایش ۶۱ درصدی بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد دعوت شده به تیم‌های ملی خبر داد و ابراز داشت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی اول دی ماه امسال در شهر گچساران برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و کهگیلویه و بویراحمد افزود: ترویج فرهنگ ورزش، رشد و شکوفایی جایگاه ورزش بانوان از اهداف مدیران این اداره کل بوده.

علوی عنوان کرد: تفاهمنامه‌ای با اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و ندامتگاه استان با هدف رشد و شکوفایی ورزش در بین زندانیان به ویژه بانوان امضا شده است./تسنیم