مدیرکل کتابخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد از افزایش تعداد ۱۱۶ عنوان نشریه جدید به میز مطالعه در کتابخانه های استان خبر داد.

سایت مردم استان (ک و ب):نادر حسینی روز گذشته در نشست خبری از افزایش تعداد عنوان های کتابخانه های خبر داد و بیان داشت: جایگاه بالایی در افزایش اطلاعات مطالعه کنندگان دارند و همه انواع اعم از ، روزنامه ها و فصلنامه ها منابع مختصر و مفیدی هستند که در حداقل زمان حداکثر اطلاعات را به خواننده ارائه می دهند.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت نشریات در میزهای کتابخانه ها بیان داشت: مجلات و نشریات منابعی دم دستی، به روز، مختصر و مفید هستند که لازم است این منابع بر روی همه میزها از جمله، میز کارکنان ادارات، مطب پزشکان، آرایشگاه ها، سوپر مارکت ها و پارچه فروشی ها قرار بگیرند تا ضمن بالا رفتن دانستنی های جامعه، مردم با مطالعه ارتباط بیشتری برقرار کنند.

مدیرکل کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: علاوه بر نشریاتی که تا کنون در کتابخانه های استان وجود داشت، ۱۱۶ عنوان جدید نیز به این بخش اضافه شد که در همه کتابخانه های عمومی استان در دسترس و در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرند.

حسینی افزود: در کنار این نشریات فرم های نظر سنجی ویژه مخاطبین و مراجعه کنندگان قرار دارد تا با استفاده از نظرات آنها منابع جدیدتری تهیه و در اختیار کتابخانه ها قرار گیرد.

وی نشریات را به خاطر به روز بودن و داشتن مطالب و موضوعات مختلف، ‌پاسخگوی بخشی از نیازهای علمی مراجعه کنندگان و پژوهشگران دانست و خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که در حد امکان پاسخگوی این نیازها باشیم.