نائب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: در پیشنهاد ارائه شده توسط دولت، درآمد هدفمندی یارانه‌ها از ۵۲ هزار میلیارد در سال ۹۲ به ۶۲ هزار میلیارد در سال ۹۳ افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت پرداخت یارانه‌ها در بودجه ۹۳ اظهار کرد: هنوز مشخص نیست که افزایش بهای حامل‌های انرژی دارای شیبی تند باشد و هنوز معلوم نیست که تصمیم دولت برای تغییر در یارانه‌ها چه تصمیمی باشد.

وی با بیان این‌که دولت یازدهم در تنظیم پیشنهاد اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها محتاطانه عمل کرده است، افزود: دولت در زمینه قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۳ افزایش قابل توجهی پیش‌بینی نکرده است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان برای یارانه نقدی، غیرنقدی و بخش سلامت پیش‌بینی کرده که به احتمال زیاد مبلغ یارانه نقدی تغییری نداشته باشد.

تاج‌گردون تأکید کرد: هنوز برنامه دولت در خصوص تغییر مبلغ یارانه نقدی روشن نیست و تبصره به صورتی است که هنوز به طور کامل مشخص نشده که دولت چه تصمیمی برای تغییر یا ثابت نگه‌داشتن یارانه نقدی دارد.

نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از افزایش درآمد هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۳ خبر داد و گفت: در پیشنهاد ارائه شده توسط دولت، درآمد هدفمندی یارانه‌ها از ۵۲ هزار میلیارد در سال ۹۲ به ۶۲ هزار میلیارد در سال ۹۳ افزایش یافته است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴

منبع : فارس نیوز