یاسوج ۲۴: طبق اخباری که در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است در یکی دو سال گذشته بیش از ۸۰ نیروی جدید در به کار گرفته شده اند و بسیاری از نیرو های باسابقه نیز از کار برکنار شده اند که در میان آنها چندین نفر با سابقه بالای ۱۵ سال نیز به چشم می خورد.

روز گذشته جمعی از جوانان تحصیل کرده جویای کار در استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور نامه ای به آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار رسیدگی به موضوع های ای در این دانشگاه شدند.

همچنین این نامه به استاندار کهگیلویه و بویراحمد که با همراهی غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا صبح روز (جمعه ۱۵ دی‌ماه) برای اقامه نماز در مصلی شهر نیز حاضر شده بودند از سوی این افراد داده شد.

براساس برخی شنیده ها گفته می شود روز گذشته مسئولان این دانشگاه در یاسوج جلسه ای تشکیل داده اند تا موضوع استخدام ها و نگرانی هایی که درباره استفاده از افراد یک طایفه خاص مطرح است را مورد بررسی قرار دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز روز گذشته در جلسه ای اظهار داشت: جذب افراد از طریق روش های پیمانی و قراردادی از سوی شرکت های دستگاه های دولتی عمدتا در خفا انجام می شود که اگر به دنبال عدالت و پرهیز از تبعیض ناروا هستیم باید جلوی این اقدامات گرفته شود.

وی عنوان کرد: پشت پرده این استخدامی ها مربوط به برخی از مسئولان و اصحاب قدرت و در سایه سکوت رسانه ها انجام شده است./ صبح زاگرس