مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیمارستان صحرایی شهدای بسیج به مناسبت هفته بسیج در کهگیلویه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، همزمان با هفته بسیج بیمارستان صحرایی شهدای بسیج  با حضور پزشکان و متخصصان و پیراپزشکان استانی و کشوری به مدت یک هفته در کهگیلویه افتتاح شد.

این بیمارستان با هدف آمادگی لازم در شرایط بحرانی و حوادث غیر مترقبه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و آموزشی افتتاح شد.

 یکی از برنامه های مهم بسیجیان جامعه پزشکی همچون هشت سال دفاع مقدس افتتاح این بیمارستان بود که برگ زرینی بر افتخارات جامعه پزشکی افزود.

 در این بیمارستان بخش های تخصصی چشم، داخلی، اطفال، زنان و زایمان، جراحی عمومی، ارتوپد، دندانپزشکی و اتفاقات و اورژانس راه اندازی شد که به مردم شهید پرور منطقه قلعه دختر و حومه دهدشت خدمات تخصصی به طور صد درصد رایگان ارائه گردید.

 در مراسم افتتاحیه مسئولین محلی حضور داشتند و در روز سوم برپایی بیمارستان فرماندهی محترم سپاه فتح با اعضای شور سپاه فتح و مسئولین شهرستانی و استانی از بیمارستان دیدن و ضمن تأکید بر اجرای چنین مأموریت هایی در مناطق کمتر توسعه یافته، نکات لازم جهت اجرای هرچه بهتر مأموریت و ارائه خدمات کیفی به مردم محروم ارائه نمودند.

این برنامه با همکاری ناحیه مقاومت بسج دهدشت و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مدیریت محترم درمان تامین اجتماعی و سازمان انتقال خون استان ، سازمان جهاد کشاورزی دهدشت منطقه قلعه دختر و شبکه بهداشت کهگیلویه و بیمارستان امام خمینی دهدشت و هلال احمر و بهداری ناحیه دهدشت و منطقه انتظامی دهدشت اجرا گردید.

در روز پایانی هفته بسیج با حضور مدیر امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی از کلیه شرکت کنندگان بخصوص متخصصان اعزامی از استان قزوین تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب