یاسوج۲۴: حجت الاسلام والمسلمین حاجی سید محمد نماینده ۲۰ ساله مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای از «» اعلام حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی که با رهبری مرجع عالیقدر حضرت امام خمینی (ره) و با حمایت اقشار مختلف مردم ایران و با نثار خون شهداء گلگون کفن بمنظور ریشه کن کردن ظلم و بی‌عدالتی و حاکمیت عدل و خدمت به محرومین و مستضعفین جهان به پیروزی رسیده است هم اکنون می‌رود تا با رهبری ولی فقیه زمان، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، آرمانهای امام راحل را در ایران اسلامی و جهان محقق سازد.

اگرچه در قریب به چهار دهه گذشته، دشمنان قسم خورده این نظام نوپا سعی در تضعیف این انقلاب نموده‌اند لیکن به لطف خدا امروز شاخ و برگ این درخت تنومند در اقصی نقاط جهان گسترده و بارقه امیدی در قلب مسلمانان و مظلومان جهان ایجاد نموده است و به اعتراف دشمنان و اندیشمندان و صاحبنظران، یکی از قدرتهای مطرح منطقه و جهان بشمار می‌آید.

اینک که در راستای تحقق کامل اهداف انقلاب اسلامی و اندیشه‌های زلال و بلند امام (ره) و کاربردی کردن نظرات رهبر معظم انقلاب و با نیت وحدت و انسجام کلیه نیروهای انقلاب اسلامی که دارای وجهه انقلابی و دلبستگی به اهداف انقلاب اسلامی و ولایت فقیه می‌باشند، جبهه مردمی انقلاب اسلامی تاسیس گردیده، با میمون خواندن این حرکت و در راستای‌شناختی که به چهره مقبول و ولائی موسسین این جبهه دارم، حمایت خود را از این حرکت ارزشمند و وحدت آفرین نیروهای مردمی انقلاب اسلامی اعلام می‌دارم. امیداست با این تدبیر انقلابی شاهد یکپارچگی نیروهای مومن و ارزشی در استان و کشورمان باشیم.

به گزارش ، بعد از تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» افراد شاخصی از احزاب و گروه‌های مختلف حمایت خود را از این جبهه اعلام کردند و در برخی استان‌ها ساختار آن شکل گرفته است.

افراد متعددی از گروه‌ها و احزاب مختلف سیاسی در استان از جمله ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، محمدرحیم دهراب‌پور عضو سابق شورای شهر یاسوج و علی محمد دانشی مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام حمایت کرده‌اند.

گفتنی است چندی پیش نیز غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا نیز از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام حمایت کرد.

۵ دی ماه «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» به‌ همت حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن رحیمیان، مرضیه وحیددستجردی، مهدی چمران، یحیی آل‌اسحاق، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، ‌ محمود خسروی‌وفا، مهدی محمدی، سیدعلیرضا مرندی و نادر طالب‌زاده اعلام موجودیت کرد.

خبر اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به‌سرعت به‌خبر نخست تمام رسانه‌های داخلی تبدیل شد و خبرگزاری‌های خارجی نیز از آن به‌عنوان جنبش جدید انقلابیون برای تغییر ساختار بروکراتیک دولتی در ایران تعبیر کردند. حتی برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب تی‌تر «دوقطبی انقلابی و غیرانقلابی کلید خورد» را برای رسانه متبوع خود برگزیدند.

گفتنی است همکاری با نیروهای انقلاب برای حل مشکلات مردم، خیزش عمومی برای نجات اقتصاد کشور، مبارزه با فساد و تبعیض و همچنین بازگرداندن مردم به عرصه اداره کشور از مهم‌ترین اهداف تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب است. / مهر دنا