جمعی از صاحبان واحدهای شن و ماسه در کهگیلویه و بویراحمد با حضور در استانداری و با اعتراض شدید نسبت به بی‌عدالتی صورت گرفته در تعطیلی برخی واحدهای شن و ماسه، دادخواهی کردند.

 ظهر امروز و همزمان با پایان جلسه کمیته مستندسازی تعدادی از صاحبان واحدهای تعطیل شده شن و ماسه در بستر رود بشار اعتراض شدیدی نسبت به بی‌عدالتی صورت گرفته در نوع تعطیلی این کارخانه‌ها داشتند.

به گزارش فارس، این اعتراض که تا حدودی با تنش نیز همراه بود در حالی صورت گرفت که این عده معتقد بودند که تعدادی از کارخانه‌ها که به زعم خود نورچشمی مسئولان هستند کماکان به کار خود ادامه می‌دهند و برخی دیگر به دلیل بی‌عدالتی و نگاه دیگر مسئولان مجبور به تعطیلی کارخانه‌های خود شده‌اند.

پس از این اعتراض شدید برخی از نمایندگان واحدهایی که به تظلم‌خواهی به استانداری مراجعه کرده بودند به عنوان نماینده سایرین به حضور مسئولان ارشد استانی پذیرفته شدند.

به گزارش فارس، پس از این که با روشنگری رسانه‌ها در سال گذشته رودخانه بشار از وجود کارخانه‌های شن و ماسه نجات یافت، قرار بر این شد که این کارخانه‌ها در یک بازه زمانی از بستر رود بشار خارج شده و کارخانه‌های شن و ماسه کوهی را راه‌اندازی کنند.

اما در این میان و بنا بر شواهد، تعدادی از این واحدها همچنان به کار خود ادامه می‌دهند و تعدادی دیگر که از قانون متابعت کرده‌اند از بستر رودخانه به سمت واحدهای کوهی رفته‌اند.

اما امروز این تعداد با حضور در استانداری نسبت به بی‌عدالتی صورت گرفته و سیاسی‌کاری انجام شده در این خصوص اعتراض شدیدی داشتند.

 

منبع : فارس نیوز