در حاشیه بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پروژه ایستگاه پمپاژ آب روستایی تعدادی از آبداران نسبت به وضعیت شغلی و معیشتی خود ابراز گلایه‌مندی داشته و خواستار رسیدگی به وشعیت حقوقی خود شدند.

یاسوج۲۴: ظهر امروز معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پروژه ایستگاه پمپاژ آب روستایی در بخش موگرمون شهرستان لنده بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید که با حضور مدیرکل آبفای روستایی انجام شد  تعدادی از آبداران خواستار رسیدگی به وضعیت حقوقی خود شدند.

رفیعی از آبداران آب و فاضلاب روستایی با اشاره به عدم پرداخت ۱۳ ماهه حقوق خود و همکارانش ابراز داشت: تا به امروز بارها این موضوع را به گوش مسؤولان استانی و شهرستانی رسانده‌ایم ولی هیچ  کس فریاد ما را نشنیده‌ است.

وی اظهار داشت: ما توانایی پاسخگویی نیاز معیشتی خانواده خود نیستیم، آیا شرمندگی ۱۳ ماهه ما در مقابل خانواده‌هایمان کافی نیست؟

افتخاری از از دیگر آبداران اداره آبفای روستایی شهرستان لنده با اشاره به وعده‌های تو خالی مسؤولان عنوان کرد: وضعیت معیشتی و شکم خانواده‌هایمان را نمی‌توانیم با وعده‌های تو خالی مسؤولان پر کنیم.

در پاسخ به مطالبات آبداران معاون امور عمرانی و هماهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به دغدغه‌ها و مطالبات آنها اشاره کرد و بیان کرد: این مطالبات کاملاً به حق بوده و در سریعترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

این مقام استانی در ادامه از مدیرکل آبفای روستایی خواست نسبت به رفع این مشکلات در اسرع وقت اقدام و تصمصمیات لازم اتخاذ و اقدام شود./فارس