یاسوج۲۴: نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تحلیل های منصفانه و بی طرفانه برای شفاف سازی امور نقش اثرگذاری در آرام کردن اوضاع کشور دارد.

به نقل از  ایسنا، منطقه کهگیلویه وبویراحمد غلامرضا در جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) در سالن آزادی گچساران افزود: عهد شکنی آمریکا در برجام برهمگان آشکار است.

وی بیان کرد: تحلیل های منصفانه و بی طرفانه برای شفاف سازی امور نقش اثرگذاری در آرام کردن اوضاع کشور دارد.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر باید هرچه بیشتر همدلی و وحدت ملی را حفظ کرده و آن را افزایش دهیم.

تاجگردون عنوان کرد: به دلیل وجود حقوق های نامتعارف نباید تمام مسئولان زحمتکش را در جامعه به زیر سوال برد.دامن زدن به این معضل زمینه اختلافات را در جامعه فراهم می کند.

وی ادامه داد: در این میان رسالت بزرگی بر عهده رسانه های ارتباط جمعی است.تحلیل های منصفانه و بی طرفانه برای شفاف سازی امور نقش اثرگذاری در آرام کردن اوضاع کشور دارد.

تاجگردون بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر مردم باید تلاش کنند تا بدور از هر گونه طایفه گرایی و حزبی با چشمان باز این کار را انجام دهند.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  اعتبارات طرح های ملی منطقه نفتخیز گچساران از ۳۵ میلیارد ریال در سال ۹۱ به ۱۰۰۰میلیارد ریال در سالجاری تبدیل شده است.

تاجگردون اضافه کرد: این حرکت نشان دهنده عزم راسخ دولت یازدهم در برطرف کردن مشکلات و ایجاد آبادانی در مناطق محروم نفتخیز است.