تیم جراحان متخصص ناهنجاری های مادر زادی جهت درمان رایگان بیماران مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی در کلینیک شهید مفتح، بیمارستان امام سجاد(ع) و شهید بهشتی استان حضور پیدا کردند.

یاسوج ۲۴؛ سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هدف از این طرح خدمت رسانی به مردم محروم استان می باشد که با توجه به افزایش میزان مراجعه بیماران بی بضاعت و کم بضاعت از نقاط مختلف استان به دانشگاه علوم پزشکی برای کمک به این بیماران است.

کرامت اله زندی قشقایی ابراز داشت: معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری متخصصان و جراحان موسسه محکم، پس از معاینه بیماران در کلینیک شهید مفتح بیمارانی را که نیاز به عمل جراحی دارند در بیمارستان های شهید بهشتی و امام سجاد(ع)به طور رایگان جراحی و درمان می کنند.

وی اذعان نمود: از آنجا که اعمال جراحی ناهنجاری های مادر زادی در شهرهای بزرگ پر هزینه بوده و مشکلات زیادی برای بیماران و خانواده های آنها ایجاد می کند، معاونت اجتماعی با کمک موسسه محکم بیماران با ناهنجاری های مادر زادی را در مرکز استان درمان و جراحی می کنند.

زندی قشقایی در پایان خاطر نشان کرد: بیمارانی که نیاز به اعمال جراحی در بیمارستان های تهران داشته باشند، متعاقبا” جهت درمان و اعمال جراحی به تهران اعزام خواهند شد.

تیم جراحان متخصص ناهنجاری های مادر زادی جهت درمان بیماران مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی به صورت رایگان با حضور ۶ پزشک متخصص در روزهای( ۱۲ الی ۱۶) در استان حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/