معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت‌های نهادها و سازمان‌ها در برگزاری باشکوه مراسم دهه‌فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد.

فتاح محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در با تبریک پیش‌رو بودن دهه‌فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: در شرایط کنونی تبیین نقش انقلاب اسلامی در احیای هویت دینی، نقش رهبری و بیداری افکار جامعه جهانی، آزادی‌بخشی، استکبارستیزی و دستاوردها و پیامدهای بین‌المللی آن بسیار ضروری است.

معاون سیاسی استاندار با تاکید بر این‌که مبنا و اساس انقلاب اسلامی فرهنگی و معنوی است، بیان داشت: نحوه شکل‌گیری انقلاب از مساجد و مکان‌های دینی آغاز و در شکل‌گیری نهضت‌های اسلامی چهره دین و شریعت الهی را به معنای واقعی به دنیا معرفی کرد.

محمدی در ادامه بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه‌فجر انقلاب تاکید کرد و گفت: شکل‌گیری، تاثیرات جهانی، دستاوردهای انقلاب، نقش ارزنده رهبری و انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به جامعه در این ایام‌الله به نحو مطلوب منعکس شود.

این مسئول انقلاب اسلامی را میراث خون هزاران شهید، جانباز و حاصل پایداری و مقاومت نزدیک به نیم قرن ملت ایران در برابر استبداد و استکبار جهانی دانست و گفت: صیانت از دستاوردهای انقلاب بسیار مهم و به نوعی وظیفه همگانی است.

وی با تاکید بر این‌که مردم نقش موثر و به‌ سزایی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند، گفت: حضور پرشور مردمی در برنامه‌های دهه‌فجر انقلاب باید پررنگ باشد و جشن‌ها و برنامه‌های این اعیاد با محوریت مردم برگزار شود.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی باید در برگزاری هرچه بیشتر جشن‌های دهه‌فجر انقلاب اسلامی از تمامی ظرفیت‌های موجود در نهادها و سازمان‌ها استفاده کنند تا جشنی در خور شان انقلاب و این پیروزی شکوهمند برگزار کنیم.

محمدی تصریح کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صدا و سیما پیرامون ابعاد مختلف شکل‌گیری انقلاب اسلامی و مقایسه خدمات انجام گرفته در طول عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیش از انقلاب از برنامه‌های مهم در این ایام‌الله است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ب۳۰

منبع : فارس نیوز