استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح سالن ۵۰۰ نفری شهید هرمز پور شهر یاسوج با بیان اینکه استان در بحث مطالبه گری از دولت عقب مانده است گفت بسیج در بحث سازندگی و محرومیت زدایی باید میدان داری کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از یاسوج، موسی خادمی استاندار استان با تبریک هفته بسیج ابراز داشت این استان از استانهای شاخص در جنگ تحمیلی بوده و با تقدیم ۱۸۰۰ لاله در خون خفته رتبه برتری را به خود اختصاص داده که با توجه به آنکه در آن زمان سپاه و ارتش در استان وجود نداشت قسمت اعظمی از این شهدا را بسیجیان تشکیل می دهد.
 
وی در بحث مطالبه گری از دولت و محرومیت زدایی گفت: استان عقب مانده و نیازمند حمایت سازندگی بسیج است.
 
 استاندار استان با بیان اینکه سردار امیری از نیروهایی بوده که در کنار وظیفه اصلی خود نقش ارزنده ای در عمران و آبادانی استان داشته است از وی و همکارانش تشکر کرد.
 
خادمی ابراز داشت: تشکیل بسیج ابتکار عملی بود که امام خمینی ایجاد کرد و نتیجه و ثمره آن بعد از ۸ سال جنگ تحمیلی در بخش های مختلف فرهنگی، نظامی، اقتصادی، سازندگی و عمران مشخص و نمایان شده است.
 
وی همچنین از مسئولان بسیج و سپاه خواستند تا اثرات بسیج سازندگی در استان بیشتر شود چرا که استان نیازمند آن است تا از محرومیتی که ایجاد شده است خارج شود.
 
انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب