استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تکمیل پروژه‌ های نیمه‌ تمام در این استان در اولویت بوده و انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی در این زمینه تلاش جدی داشته باشند.

یاسوج ۲۴: علی محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ۱۸۰۰ پروژه نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به ۱۰۰ درصد در این استان وجود دارد که تسریع در روند اجرایی و تکمیل آنان برای مجموعه مدیران ارشد استان در اولویت قرار دارد.

این مسئول خواستار پیگیری مدیران دستگاه‌ های اجرایی برای جذب بیش از پیش اعتبارات شدند و اظهار داشت: به طور قطعی مدیرانی که در جذب اعتبار موفق تر عمل کنند در ارزیابی آنان لحاظ میگردد.

احمدی با بیان اینکه در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند هستند ادامه داد: قطعا تکمیل پروژه هایی که نقش بیشتری در اقتصاد مردم و اشتغال دارند در اولویت قرار دارند.

نماینده عالی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: افزایش اعتبارات عمرانی با وجود محدودیت‌ های موجود در کشور بیانگر عزم جدی برای توسعه بیش از پیش این استان‌ ها است.

احمدی با بیان اینکه با رایزنی در مرکز کشور به دنبال به سرانجام رساندن پروژه‌ های مهم استان هستیم عنوان کرد: به طور حتم اعتبارات بدون تبعیض و عادلانه توزیع میگردد./ تسنیم