دکتر سید موسی خادمی در دیدارهای متوالی خود از خانواده جانبازان ۷۰ درصد در یاسوج در جمع تعدادی از آنها به مدت دو ساعت صحبت های آنها را شنید وگفت: مشکلات شما عزیزان را با جدیت پیگیری می کنیم و نخواهیم گذاشت حقی از شما ضایع شود.


دکتر سید موسی خادمی در دیدارهای متوالی خود از خانواده جانبازان ۷۰ درصد در یاسوج در جمع تعدادی از آنها به مدت دو ساعت صحبت های آنها را شنید وگفت: مشکلات شما عزیزان را با جدیت پیگیری می کنیم و نخواهیم گذاشت حقی از شما ضایع شود.

در این دیدار که مهندس محنایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، دکتر محمدی معاون سیاسی و امنیتی، مهندس نیک اقبالی معاون عمرانی ، دکتر نوروزی معاون برنامه ریزی، باقرزاده مدیرکل روابط عمومی و موحدپور مدیرکل حوزه استاندارحضور داشتند، جانبازان مشکلات خود را که بیشتر درمان، مسکن و اشتغال فرزندان شان بود به اطلاع استاندار رساندند .

استاندار گفت: به واسطه حقی که جانبازان عزیر بر گردن ما دارند، تمام تلاشمان را برای کاهش و رفع مشکلات آنها بکار می گیریم هر چند  پاره ای از مشکلات ملی است و ازعهده استان خارج می باشد، آنها را در مرکز کشور پیگیری خواهیم  کرد.

خادمی با بیان اینکه، کهگیلویه  و بویراحمد استانی است که از بسیاری امکانات رایج برخوردار نیست و لذا جانبازان هم در آن از برخی حقوق خود محروم می‌شوند، افزود: حقیقتا جبران کاستی های شما عزیزان امکان پذیر نخواهد بود، اما تمام تلاش خود را برای کاهش و رفع مشکلات شما بکار خواهم گرفت.

خادمی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جانبازان را از سرمایه های اصلی  کشور دانست وافزود: از ویژگی بارز جانبازان در دفاع مقدس ولایت پذیری و تبعیت از ولی فقیه بود که جانبازان  وظیفه دینی خود می دانستند و به همین  دلیل از جان و آرامش  خود که بزرگترین سرمایه زندگی است  برای دفاع از دین و این آب و خاک  گذشتند.

وی با اشاره به اینکه، امنیت و آرامش امروز در ایران اسلامی را مرهون خون شهداء، ایثارگران و از خود گذشتگی جانبازان می دانیم، تصریح کرد: جانبازان را الگوی مناسبی برای ترویج ارزشهای انقلاب، نظام و دفاع مقدس برای نسلهای آینده و نیز جوانان امروز که از نزدیک واقعیت های جنگ را لمس نکرده اند می دانیم.

 استاندار تصریح کرد : دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی است که درسها و ارزشهایی که رزمندگان برای ما به ارمغان آوردند را باید جانبازان به جوانان و آیندگان منتقل کنند.

خادمی استاندار ،  برای تکریم جانبازان ۷۰ درصد و مطلع شدن از مشکلات آنها، بطور متوالی برنامه دیدار با آنها دارد که در این دیدارها همه معاونین وی و مسئولین مربوطه او را همراهی می کنند. 

ج/۲۳۸
منبع : سایت