استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: بیماران بیمارستان شهدای گمنام یاسوج از وضعیت خدمات دهی این بیمارستان گلایه کردند و داغ چندین ساله خود را امروز فریاد زدند.

 یاسوج ۲۴: علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدیدی سرزده از شهدای گمنام یاسوج به میان مردم رفت تا بغض چندین ساله بیماران این بشکند و هر آنچه در دل دارند با مسئولان در میان بگذارند.

بیماران بیمارستان شهدای گمنام یاسوج و همراهان آنان از شبانه روزی نبودن بیمارستان ابراز کرده و ابراز داشتند: باید بعد از ۱۲ شب داروی مورد نیاز را از ‌ های بیرون از این مجموعه تهیه کنیم که این خود مشکلاتی را فراهم می‌آورد.

یکی دیگر از همراهان بیماران بیمارستان شهدای گمنام یاسوج شرایط مراقبت از بیماران را دشوار دانست و افزود: تعداد تخت‌ های این بیمارستان جوابگو نبوده و در این زمینه دلسوزی وجود ندارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نحوه خدمات دهی در این بیمارستان رضایت بخش نبوده در حالی که در مرحله اول حرمت بیماران و همراهان آنان در ارائه خدمات باید رعایت شود.

علی محمد احمدی خواستار خدمات دهی مناسب به بیماران شد و افزود: خدمات دهی از حالت سنتی با هدف رضایت مردم و بهبود وضعیت موجود خارج شود و در این زمینه هیچ گونه قصوری پذیرفتنی نیست.

وی عنوان کرد: بهبود وضعیت تخت‌های بیمارستان، بهداشت محیط، سرویس‌های بهداشتی، اتاق‌ بیماران و بخش‌های مختلف در دستور کار مسئولان و متولیان امر قرار بگیرد زیرا خدمات دهی فعلی مطلوب نبوده و به نوعی تکریم مردم را زیر سئوال می‌برد. 

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد طی تماس تلفنی با مسئولان سازمان از وضعیت خدمات دهی بیمارستان شهدای گمنام یاسوج ابراز گلایه کرد و خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود تیم کارشناسی سازمان و مدیریت درمان با هدف بررسی وضعیت موجود و کمک به رفع به این استان سفر کنند./تسنیم