استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت: وجود استاندار بومی بهترین فرصت و راهکار در توسعه این استان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، اسماعیل دوستی شامگاه چهارشنبه در نشست هم‌اندیشی استانداران ادوار با بیان اینکه شخصا به این علاقه‌مند هستم، اظهار کرد: از مردم کهگیلویه و بویراحمد به عنوان قومی از زاگرس یاد می‌کنم و هرگز آن‌ها را فراموش نمی‌کنم.

استاندار سال‌های ۸۲ تا ۸۴ کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این استان زیبا، مستعد و بسیار با افتخار است، گفت: همواره به کهگیلویه و بویراحمد افتخار می‌کنم و استانی که حماسه، صداقت، اخلاص، و دینداری در آن موج می‌زند آینده‌ای روشن خواهد داشت.

وی بهترین فرصت در راه توسعه کهگیلویه و بویراحمد را دارا بودن استاندار بومی، روشنفکر و فعال عنوان کرد و گفت: با همدلی خوبی که بین مجمع نمایندگان و عنایت نماینده ولی‌فقیه در استان وجود دارد می‌توان راه توسعه استان را هموار کرد.

دوستی با تاکید بر اینکه اگر مجموعه استانی نتواند به اهداف این استان برسد و استان را از تنگنا بیرون نیاورد کس دیگری نمی‌تواند این کار را انجام دهد، گفت: امیدواریم مسئولان استانی با عزمی راسخ در راستای توسعه استان گام بردارند.

این مسئول در پیشنهادات خود در راستای توسعه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر جنوب استان به منطقه ویژه اقتصادی و شمال آن به منطقه گردشگری تبدیل شود، بدون شک استان به درجات خوبی می‌رسد.

دوستی اذعان کرد: اداره کردن یک اداره هنر نیست هنر آن است که اداره را متحول کند امروز نیاز است در کهگیلویه و بویراحمد تحول اساسی ایجاد شود.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همچنان ارادت خاصی به مردم این استان دارم گفت: برای تهیه زمین مسجد کهگیلویه و بویراحمدی‌های مقیم تهران با رایزنی زمینی تهیه شد و از طرف شهرداری تهران نیز حدود ۵۰۰ میلیون تومان به این پروژه اختصاص یافت.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/گ۲۰

منبع : فارس نیوز