احمدی گفت: در جلساتی که خود من حضور دارم مدیران هم باید باشند و نباید به این دلیل که سمیناری و نشستی برگزار می‌کنند در این جلسات حضور نداشته باشند چرا که ما درجه اهمیت سمینارها و همایش‌ها را می‌دانیم.

یاسوج ۲۴: ی   استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز به ریاست علی‌محمد احمدی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط برگزار گردید.

احمدی با بیان این که دغدغه ی اول مدیریت ملی و استانی باید موضوع اشتغال باشد افزود: وقتی جوانان استان و کشور بیکارند نباید خود را کارگزار نظام بدانیم و دغدغه کار و اشتغال آن‌ها را نداشته باشیم.

وی گفت: به همین خاطر برخی از شوراها هستند که حتما باید مدیران در آن‌ها حضور داشته باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به شورای اشتغال، شورای اداری، شورای برنامه‌ریزی و کارگروه  مقاومتی اشاره کرد که مدیران خودشان باید حضور داشته باشند و این گونه نباشد که مدیری برای این شوراها معاون درجه ۲ و ۳ خود را بفرستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود در کارگروه اشتغال استان گفت: وقتی مدیری در چنین جلساتی نباشد گاها اطلاعاتی داده می‌شود که مبنای برنامه‌ریزی ما نیستند و مشکل ایجاد می‌شود.

احمدی در ادامه افزود: در جلساتی که خود من حضور دارم مدیران هم باید باشند و نباید به این دلیل که سمیناری و نشستی برگزار می‌کنند در این جلسات حضور نداشته باشند چرا که ما درجه اهمیت سمینارها و همایش‌ها را می‌دانیم.

این مسؤول ارشد اجرایی با تأکید بر این که توضیحی به غیر از توضیح مدیر دستگاه را نمی‌پذیرم خاطرنشان کرد: تا اهمیتی به کارها داده نشود کار ما پیش نمی‌رود.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن اکنون تنها از معبر اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است افزود: این پیچ را هم عبور خواهیم کرد و کسانی پیروز میدان هستند که برای خدمت به مردم تلاش کنند.

احمدی در بخش دیگری از اظهارات خود در جمع‌بندی مطالب مورد نظر در کارگروه اشتغال با بیان اینکه دغدغه ما در کارها بحث اقتدار نیست بلکه بحث کار و تلاش است افزود: وقتی دولت برای اشتغال ۳۰ هزار میلیارد تومان پول گذاشته هدف این بوده که ما هم برای اشتغال و رفع تلاش کنیم لذا هدف پخش پول نبوده است.

وی در ادامه با اشاره به این که وقتی تعداد ۶ هزار و ۲۰۰ نفر در سامانه ثبت‌نام می‌کنند یعنی این که مشکل دارند افزود: برای همین است که خودم موضوع اشتغال را به عنوان اولویت اول استان مدیریت می‌کنم و حوزه و را به دوستان و همکاران می‌سپارم.

این مسؤول ارشد اجرایی با انتقاد از مسؤولانی که دیر به جلسات می‌آیند افزود: وقتی می‌گوییم جلسه راس ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود اگر مدیری ساعت ۹ و نیم آمد به معنای اهمیت ندادن به کار است و چنین مدیری دغدغه ندارد./فارس