استاندار کهگیلویه و بویراحمد سپس در جمع خبرنگاران گفت:رفع مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار است و اولویت من به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبارزه با بیکاری و جذب سرمایه‌گذار است.

یاسوج ۲۴: علی‌محمد احمدی در دیدار مردمی خود به همراه تیم اقتصادی استان در نشستی چند ساعته به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سپس در جمع خبرنگاران گفت: دولت همواره بر تسهیل شرایط برای دیدار چهره به چهره مسؤولان با مردم تأکید دارد و خواستار برنامه‌ریزی استانداران و مدیران برای بررسی و رفع مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه تلاش دولت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بازگشت آنها به چرخه تولید است ادامه داد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار است و اولویت من به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبارزه با و جذب سرمایه‌گذار است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: رفع مشکلات واحدهای تولیدی بستر و رشد تولید را به همراه دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم مشکلاتی دارند که باید رو در رو با استاندار بیان کنند خاطر نشان کرد: برخی از مسائل و مشکلات مطرح شده مربوط به بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی از جمله امور آب، شهرداری و راه و شهرسازی است که دستورات لازم برای رفع آنها داده شد./فارس