سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه با صدور پیامی از حضور پرشور، گسترده و حماسی قشرهای محتلف مردم این استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد.
در این پیام آمده است:

 

استاندار روز سه شنبه با صدور پیامی از حضور پرشور، گسترده و حماسی قشرهای محتلف مردم این استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد. در این پیام آمده است:

 مردم فهیم کهگیلویه و بویراحمد دوستداران معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری امسال نیز در کنار یکدیگر با مشت های گره کرده باصلابت و استوار در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند و همه آمدند تا پس از ۳۵ سال بگویند و نشان دهند که حامی نظام، دولت و چشم انتظار وحدت و یکپارچگی ملت هستند و به رسم نیکوی عشایری و ایلیاتی این روز به یاد ماندنی را پاس داشتند و با غرور وصف ناپذیر به ارزش ها و آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر عظیم الشان انقلاب لبیک گفتند.
اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و بصیر کهگیلویه و بویراحمد به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، کارآفرینان، کسبه، اصناف، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمام افرادی که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع گسترده و غرورآفرین یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند تشکر و قدردانی می کنم.

سید موسی خادمی

             استاندار