یاسوج – ایرنا- استانداران ادوار مختلف کهگیلویه وبویراحمد با حضور در گلزار شهدای یاسوج با نثار گل و قرائت فاتحه با آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگارایرنا، کارکنان استانداری کهگیلویه وبویراحمد نیز با تقدیم گل از نمایندگان دولت در طول ۳۵سال گذشته این استان استقبال کردند.

برگزاری نشست های تخصصی و بیان خاطراتی از گذشته توسط برخی استانداران ، بررسی و ارایه راهکار برای توسعه استان و حضور در شورای اداری استان از برنامه های یک روزه استانداران سابق کهگیلویه وبویراحمد است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: استفاده از تجربه مدیریتی ۳۵ ساله استانداران و تبادل افکار مدیریتی در راستای توسعه همه جانبه استان از مهمترین اهداف و رویکرد برگزاری همایش استانداران ادوار کهگیلویه وبویراحمد است.

جلیل حسنی بیان کرد: بررسی علل و عوامل توسعه نیافتگی و رفع موانع موجود در این مسیر و نیز ارایه پیشنهادها و راهکارهای لازم در راستای استفاده مطلوب از ظرفیت های بالقوه و شکوفایی این توانمندی ها از ضروریاتی است که با حضور مدیران ارشد این استان در ۳۵ سال اخیر به آن پرداخته خواهد شد.

وی اظهار کرد: احمد هومن، علی اکبر نیک روش، محمد تقی لواسانی، محرمعلی کفافی، عباس میرزا ابوطالبی، علی قنبری، علی صوفی، صمد رجا، علی اکبر اولیا، کریم شورانگیز، اسماعیل دوستی، سید مسعود حسینی، قوام نوذری، اکبر نیکزاد و سید حسین صابری استانداران ادوار مختلف این استان بودند.

۶۷۱/۷۵۳۰

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.ir

منبع : خبرگزاری ایرانا