دبیر علمی دومین همایش ملی راهکارهای افزایش ارتقای مدیریت، حسابداری و مهندسی صنایع گفت: افزون بر ۴۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه علمی این همایش در دانشگاه آزاد گچساران ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، علیرضا انوری ظهر امروز در دومین همایش ملی راهکارهای افزایش ارتقای مدیریت، حسابداری و مهندسی صنایع که در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: استقبال و حضور تعداد زیاد شرکت‌کنندگان از جمله اساتید و دانشجویان مقاطع مختلف در این همایش نشان‌دهنده اهمیت و اهداف این همایش است.

دبیر علمی این همایش و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران افزود: افزون بر ۴۰۰ مقاله از سراسر کشور و به ویژه از سوی اساتید دانشگاهی به دبیرخانه این همایش ارسال شده که از این تعداد مقاله دریافتی، ۱۹۰ مقاله به عنوان سخنرانی و ۱۵۰ مقاله به عنوان پوستر پذیرفته شده است.

انوری با اشاره به دقت و حساسیت امر داوری این همایش بیان داشت: هر یک از مقالات این همایش ملی توسط سه نفر از اساتید برجسته و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی داوری شده است.

وی با تشریح برخی محورهای این همایش گفت: محورهای ارائه مقاله در بخش حسابداری این همایش با عنوان‌های‌ سیستم‌های اطلاعات حسابداری، نقش حسابداری در توسعه بازار سرمایه، اطلاعات حسابداری در ارزیابی شرکت‌ها، کاربرد روش‌های هزینه‌یابی در حسابداری مدیریت، نقش اطلاعات حسابداری در بهبود کسب و کار و اقتصاد کشور است.

انوری، تولید ناب و حسابداری مدیریت، یافته‌های نوین در حسابداری، نقش حسابداری در افزایش تولید ملی، استانداردهای حسابداری، حسابرسی و نیز روش‌های تأمین مالی در سازمان‌ها را از دیگر محورهای ارائه مقاله در بخش حسابداری این همایش برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: این همایش با توجه به هفته پژوهش برگزار شده است و برگزاری چنین همایش‌هایی در انتقال تجارب و ایده‌های پژوهشی به ویژه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی اثربخش است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ل۳۰

منبع : خبرگزاری فارس