در مراسمی و با حضور مدیر‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، اردشیر یاری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، صبح امروز مراسمی که با شرکت کارکنان آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان در سالن شهید مطهری آموزش و پرورش برگزار شد، اردشیر یاری به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش معرفی و از خدمات سیدعبدالصالح صمدی‌نسب تقدیر شد.

در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش اظهار کرد: مسئولیت‌ها امانت‌هایی الهی برگردن انسان‌ها هستند و افرادی که از این فرصت برای خدمت به بندگان خدا بهره برند، سعادتمند می‌شوند.

هادی زارع‌پور گفت: امانت‌ها هم در این دنیا و هم در آخرت موجب مواخذه و سئوال می‌شوند و باید برای آنها پاسخگو بود.

وی گفت: مدیریت امانتی است که از یک فرد به فرد دیگر انتقال می‌یابد و جنس این رفتن و آمدن‌ها به علت وظیفه سنگین عرصه تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش متفاوت است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مسئولیت‌ها ابزار خدمت بوده و در صورتی مفید است که ما را به اهداف عالی نظام برسانند.

وی عنوان کرد: صمدی‌نسب باصداقت و مجدانه فعالیت کردند و امیدوارم یاری با توانمندی‌های خود بتوانند این خدمت را ادامه و موفق شوند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سابق آموزش و پرورش استان اظهار کرد: مسیر زندگی انسان تودیع و معارفه است، چرا که مسئولیت‌هایی به انسان‌ها سپرده می‌شود و احکام دینی دستورالعمل‌های این مسئولیت‌ها که همه باید به آن گردن نهیم.

سیدعبدالصالح صمدی‌نسب گفت: بنابراین تودیع و معارفه امری طبیعی است و هم‌اکنون دولتی با شعار و سلیقه خاص مسئولیت را به عهده گرفته و ضرورت دارد تیم جدیدی از سلیقه‌های متناسب با آن امور را به دست گیرد.

وی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی همه پایبند به یک اصول هستیم، ولی در بعضی شیوه‌ها و سلیقه‌ها متفاوت عمل می‌کنیم و این امری طبیعی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سابق آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: انجام آزمون استخدامی برای پذیرش ۸۰۰ نفر،  استخدام حق‌التدریس، تعیین تکلیف نیروهای کارمعین، ساماندهی نیروی انسانی، پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان استان، تهیه و تنظیم اسناد مالی مطالبات مناطق محروم که آماده پرداخت است از مهم‌ترین فعالیت‌های دوران کاری خود عنوان کرد.

وی افزود: برای ساماندهی فضاهای آموزشی نخستین‌بار کمیته فضاهای آموزشی تشکیل و مدارس نوساز با بررسی نیاز و توجیه جمعیتی ساخته می‌شوند.

صمدی‌نسب عنوان کرد: دوستانی که منصوب می‌شوند انشاءالله به همت تمام فعالیت‌ها را ادامه می‌دهند و این توفیق خدمت به دولت، رهبری و جمهوری اسلامی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی جدید آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: افتخار ما معلم بودن و هدف ما خدمت به مردم است.

اردشیر یاری افزود: مدیریت در حقیقت حکومت بر دل‌ها و روح و جان انسان‌ها است.

وی گفت: در مدیریت ارزشمند و پذیرفته شده در عین قدرت مدیر در دل‌ها نفوذ دارد و این مهم مستلزم وحدت، همدلی، تبادل افکار و تجربه است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان عنوان کرد: اعتدال در امور ضرورت و ریشه در مبانی دین مبین اسلام است.

اردشیر یاری سابقه تدریس، مدیریت در سه دوره تحصیلی، کارشناس امتحانات، کارشناس ضمن خدمت، کارشناس آموزش، کارشناس تحقیقات، مسئول واحد رایانه، مسئول ستاد تغذیه و معاون آموزش عمومی و تربیتی آموزش و پرورش در باشت و را در کارنامه خود دارد و از یادگاران دوران دفاع مقدس است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ب۳۰

منبع : فارس نیوز