مدیرکل امور استان‌های دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: ارتقای کیفیت تحصیلات تکمیلی اولویت نخست دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، رضا رسولی ظهر امروز در آیین معارفه رئیس دانشگاه پیام‌نور در ابتدا از زحمات و خدمات رضا یوسف‌وند در این دانشگاه قدردانی و ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید دانشگاه اظهار کرد: امیدواریم مدیر جدید در راستای اهداف دانشگاه پیام‌نور کشور گام بردارد.

مدیرکل امور ‌های دانشگاه پیام‌نور کشور با بیان این‌که هدف از حضور در کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر از زحمات یوسف‌وند در دورات تصدی دانشگاه پیام‌نور این است، گفت: دانشگاه پیام‌نور کیفیت را اولویت قرار داده و باید ارتقای کمیت و کیفیت در سطح دانشگاه‌های پیام‌نور اولویت اول باشد.

این مسئول تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور کشور ارتقای کیفیت با برنامه‌ریزی‌های لازم را در دولت جدید انجام‌ داده است که امید می‌رود در کهگیلویه و بویراحمد توجه ویژه‌ای به این مهم صورت گیرد تا شاهد تحول اساسی در حوزه دانشگاه پیام‌نور استان باشیم.

وی در ادامه با تاکید بر این که نبود تحقیقات تکمیلی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: انتظار می‌رود مدیر جدید دانشگاه پیام‌نور ارتقای کیفیت تحصیلات تکمیلی را اولویت قرار دهد.

مدیرکل امور استان‌های دانشگاه پیام‌نور کشور تکمیل اعضای هیئت علمی پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد را دومین اولویت این دانشگاه عنوان کرد و گفت: با برنامه‌ریزی و همت مضاعف مسئولان باید اعضای هیئت علمی از استادیار ارتقا یابند.

رسولی در ادامه تصریح کرد: با توجه به زیرساخت‌ها در راستای ارتقای دانشگاه‌ پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد تامین بودجه باید مدنظر قرار گرفته شود تا شاهد تغییر تحول اساسی در حوزه دانشگاه پیام‌نور این استان باشیم.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ط۲۰

منبع : فارس نیوز