یاسوج ۲۴: رئیس هیئت نمایندگان استان اظهار داشت: بعد از توزیع و اعتبار شاخص ها اعتبارات حوزه توازن در استان توزیع شده و امیدواریم از این حدود با تخصیص ۱۹ میلیارد تومان به شهرستان دنا کاستی ها و مشکلات این منطقه مرتفع شود.

زارعی با اشاره به افزایش ۴۳ درصدی شهرستان دنا نسبت به سال گذشته افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۳۰ میلیارد تومان به شهرستان دنا از محل اعتبارات استانی، توازن منطقه ای و … اختصاص یافته که این مبلغ غیر از اعتبارات ملی است.

زارعی با تأکید بر اینکه در حال حاضر از نیمه گذشته ایم و در سه ماه  فصل اعتبارات هستیم افزود: باید زمان پروژه ها به جلو رود تا بتوان جوابگوی مردم بود.

وی افزود: مردم امروز باید با سرعت هرچه بیشتری خدمات نظام را ببینند هرچند که هنوز محرومیت در این استان وجود دارد و با توسعه فاصله زیادی است.

نماینده شهرستان های بویر احمد و دنا تصریح کرد: پروژه هایی در گذشته شروع شده و در مراحل نیمه تمام هستندکه در حال حاضر باید با یک توان بیشتر به جلو برود.

نماینده مردم استان در مجلس به مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد و خاطر نشان کرد: کسی که می کند نباید امروز از کسی بترسد.

زارعی با بیان اینکه کار جهادی برکت دارد و هیچ ایرادی بر آن وارد نیست افزود: در حال حاضر ۱۹میلیارد تومان توازن در مورد توسعه شهرستان لحاظ شده و یک تصویری از آینده این شهرستان را رقم خواهد زد.

وی خاطر نشان کرد: اعتبارتی که امروز توزیع می شود باید به نمایندگان فرمانداریها و مسئولان گفته شود که کجا کار صورت گرفته تا بتوانیم با توان بیشتری به کمک آن مجموعه بشتابیم./بویرنیوز