آقای احمدی نژاد دارای ویژگی های برجسته ای است که توجه به قشر محروم و خدمت به آنان از مهمترین این ویژگی ها می باشد.

: نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی با تشریح ویژگی های شاخص رئیس جمهور سابق ایران اسلامی ، اظهارداشت: بطور حتم دکتر ” محمود احمدی نژاد ” می تواند رئیس جمهور آینده کشورمان باشد.

” حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری ” در گفت و گو اختصاصی با عصردنا در پاسخ به این سوال که آیا امکان ریاست جمهوری دوباره دکتر احمدی نژاد در دولت آینده وجود دارد؟ خاطرنشان کرد: آقای احمدی نژاد دارای ویژگی های ممتازی است که می تواند دوباره وی را به مسند ریاست جمهوری و خدمتگزاری به ملت برساند.

وی گفت: آقای احمدی نژاد دارای ویژگی های برجسته ای است که توجه به قشر محروم و خدمت به آنان از مهمترین این ویژگی ها می باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی در ادامه به نقاط ضعف دولت های احمدی نژاد هم اشاره و یادآورشد: تنها دوسال آخر دولت ایشان با حواشی همراه بود که اگر آقای احمدی نژاد از آن حواشی دوری جوید می تواند دوباره و باقدرت بیشتر به عرصه خدمتگزاری به مردم بازگردد.

بزرگواری در پاسخ به این سوال که انتظار شما از اصولگرایان برای انتخابات های آینده مجلس و ریاست جمهوری دوازدهم چیست؟ بیان داشت: وحدت و همدلی تنها راهکار برای بازگشت اصولگرایان به بدنه مدیریت اجرایی است.

وی شانس بازگشت دکتر احمدی نژاد به نقطه اتحاد اصولگرایان را مطلوب دانست و تصریح کرد: بنظر ما اگر آقای احمدی نژاد از حواشی های گذشته دوری جوید شانس بیشتری نسبت به سایر اصولگراها در مقبولیت مردمی برای حضور در بدنه مدیریتی کشور دارد.

پایان پیام

منبع : عصردنا